Команда розробників Debugbear протестувала близько 5 тисяч найпопулярніших розширень для браузера Chrome, щоб з’ясувати, чи впливають вони на швидкість його роботи. Виявилося, що більша їх частина ніяк не позначаються на продуктивності, але є й такі, які сильно уповільнюють завантаження сторінок, особливо на важких сайтах, що і так важко вантажаться. Є й виняток – деякі розширення, навпаки, змушують Chrome працювати швидше.
86% протестованих розширень уповільнюють завантаження сторінок незначно менш ніж на 50 мс. Через 1,7% із них сайти провантажуються повільніше на 200-500 мс, а якщо на сторінці є важкий контент (наприклад, відео, багато фотографій або інтерактивний контент), завантаження сповільнюється на 1-2 секунди. Примітно, що з блокувальниками контенту сайти в деяких випадках завантажуються швидше ніж без розширень. Це відбувається завдяки тому, що зі сторінок відсікається зайва інформація (наприклад, різні скрипти), обробка якої забирає системні ресурси та час.
Розширення займають місце у накопичувачі та оперативної пам’яті, що також може призводити до уповільнення браузера, особливо на слабких комп’ютерах, де ресурсів і так не так багато. Ентузіасти дійшли висновку, що не варто встановлювати розширення просто так про всяк випадок, сподіваючись на те, що вони колись знадобляться. Доцільніше дотримуватися балансу між зручністю, яку вони додають, та зниженням продуктивності браузера. Крім того, розширення, що рідко використовуються, має сенс якщо не видаляти, то хоча б відключати до того моменту, поки вони не будуть потрібні.
Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…