Екран ноутбука треба періодично протирати. Адже поверхня запилюється, а також покривається брудом та відбитками пальців. На жаль, під час виконання процедури багато користувачів припускаються грубих помилок.
У результаті виникають проблеми з дисплеєм. Щоб проблем не було, треба дотримуватися кількох простих правил.
Протирати увімкнений переносний комп’ютер ні в якому разі не можна. Справа в тому, що пікселі, що працюють, пошкодити набагато простіше.
Використовувати можна або спеціальну серветку, що чистить, або ганчірочку з мікрофібри. Інші матеріали становлять небезпеку для екрану: вони можуть залишити на ньому подряпини та ворсинки.
Краще просто протерти дисплей сухою ганчірочкою. У крайньому випадку можна використовувати спеціальні засоби для чищення, призначені саме для електроніки і безпечні для неї. Мильна вода та засоби з аміаком – це дуже поганий вибір.
Так, буває так, що на дисплеї є плями, що важко виводяться. У цьому випадку хочеться почати швидко протирати екран, сильно натискаючи на нього. Але так чинити не варто: подібна дія підвищує ризик серйозного пошкодження пристрою.
Протирайте екран повільно, спокійно, без різких рухів та не прикладаючи багато зусиль. Пляма не виводиться? Просто на кілька секунд прикладіть до забрудненої ділянки ганчірочку, просочену безпечним засобом. У результаті чищення спроститься.
У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…
А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…
Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…
Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…
Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…
Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…