Як правильно почистити екран ноутбука: поради експертів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Екран ноутбука треба періодично протирати. Адже поверхня запилюється, а також покривається брудом та відбитками пальців. На жаль, під час виконання процедури багато користувачів припускаються грубих помилок.

У результаті виникають проблеми з дисплеєм. Щоб проблем не було, треба дотримуватися кількох простих правил.

Вимкнути ноутбук

Протирати увімкнений переносний комп’ютер ні в якому разі не можна. Справа в тому, що пікселі, що працюють, пошкодити набагато простіше.

Не використовувати небезпечні матеріали

Використовувати можна або спеціальну серветку, що чистить, або ганчірочку з мікрофібри. Інші матеріали становлять небезпеку для екрану: вони можуть залишити на ньому подряпини та ворсинки.

Не використовувати небезпечні засоби для чищення

Краще просто протерти дисплей сухою ганчірочкою. У крайньому випадку можна використовувати спеціальні засоби для чищення, призначені саме для електроніки і безпечні для неї. Мильна вода та засоби з аміаком – це дуже поганий вибір.

Не натискати на екран занадто сильно

Так, буває так, що на дисплеї є плями, що важко виводяться. У цьому випадку хочеться почати швидко протирати екран, сильно натискаючи на нього. Але так чинити не варто: подібна дія підвищує ризик серйозного пошкодження пристрою.

Протирайте екран повільно, спокійно, без різких рухів та не прикладаючи багато зусиль. Пляма не виводиться? Просто на кілька секунд прикладіть до забрудненої ділянки ганчірочку, просочену безпечним засобом. У результаті чищення спроститься.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.