Як заблокувати рекламу на телефоні – поради експертів

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Деякі рекламні банери створюються шахрайськими сторінками, а інші автоматично запускають відтворення відео або аудіокліпів на телефонах.

Інша реклама винна в тому, що занадто багато ресурсів вашого телефону займають анімації, що надмірно використовуються.

Що робити, якщо хочете заблокувати рекламу на телефонах Android?

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ви можете заблокувати рекламу на телефоні Android, відкривши Chrome і натиснувши кнопку меню з трьох точок.

Відкрийте «Налаштування» > «Налаштування сайту» > «Нав’язлива реклама» та увімкніть «Нав’язлива реклама». Ви також можете повернутися до налаштувань сайту та натиснути «Спливаючі вікна та перенаправлення».

Увімкніть «Спливаючі вікна та перенаправлення».

Встановіть розширення та програми на телефон для блокування реклами або використовуйте браузери з функціями блокування реклами.

Хоча в Chrome є деякі функції блокування реклами на телефоні, вони не ідеальні.

Ще одне рішення – завантажити блокувальник реклами для Chrome на телефонах Android у вигляді розширення. Деякі з найкращих з них включають AdBlock і Adblock Plus (не мають відношення), і вони повинні більш ефективно усувати рекламу більш дратівливу, ніж використання тільки Chrome.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОpoliteka.net

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.