Придбати якісний смартфон сьогодні не складно – гідні моделі пропонує безліч виробників. Але і відвертого шлаку на ринку вистачає. А тому далі мова піде про те, пристрої з якими параметрами не варто навіть розглядати як потенційну покупку. Отже, найгірші смартфони за характеристиками.
Ця характеристика є ключовою для смартфона, але багато виробників її навмисно приховують. Яскравість дисплея вимірюється в нітах, і якщо вона нижча за 500 ніт, тоді гаджет практично марний на вулиці в сонячну погоду, оскільки його екран стає нечитабельним. Власникам подібних телефонів доводиться постійно ховатися в тінь, щоб мати можливість хоч щось розгледіти на екрані. Тому фахівці радять купувати смартфон із показниками яскравості від 600 ніт. Усе, що нижче – це дуже поганий телефон за мірками 2024 року.
Такий обсяг пам’яті сьогодні вже недостатній для смартфона. 3 ГБ ОЗП вистачає лише для стабільної роботи пристрою, не більше того. А ось щоб нівелювати ймовірність вильотів з додатків і виключити будь-які проблеми з повідомленнями, необхідно хоча б 4 ГБ “оперативки”. З цієї причини не слід купувати телефони з 3 ГБ ОЗП, навіть якщо їх рекомендують ваші улюблені блогери. Тим же, хто регулярно навантажує свій смартфон ресурсномісткими додатками, слід придивитися до нових пристроїв з ОЗП від 6 ГБ і більше.
Тип внутрішньої пам’яті пристрою дуже важливий для його продуктивності. Тому обходьте стороною гаджети з накопичувачем стандарту eMMC5.1, оскільки їхню загальмованість не зможе нівелювати навіть гідний процесор, здатний набрати понад 250000 балів в AnTuTu.
Роз’єм USB TypeC у гаджетах активно використовують із 2014-го. При цьому в продажу ще зустрічаються пристрої з портами MicroUSB, тоді як навіть бюджетні Bluetooth-колонки і гарнітури повсюдно мають USB-C. Власникам подібних “раритетів” знадобляться спеціальні перехідники та/або кабелі для підключення сторонніх девайсів, а тому простіше одразу купити смартфон із сучасними роз’ємами.
Деякі користувачі все ще вважають зарядку потужністю в 18 Вт швидкою. Але у 2024-му році це вже не актуально, оскільки такий ЗП заповнює заряд штатного акумулятора приблизно за 2-2,5 години, а це довго. Фахівці радять купувати смартфони зі справді швидкою штатною зарядкою та ігнорувати пристрої із ЗП на 10 і 18 Вт.
З 1 грудня в Україні стартувала нова програма державної підтримки, яка передбачає виплату 1000 гривень.…
Портал MacRumors повідомляє, що Apple проводить внутрішнє тестування iOS 18.2.1. Про це свідчать логи відвідування…
Носіння розумного годинника може нести потенційну шкоду для здоров’я, як свідчить нове дослідження. Вчені виявили,…
Оскільки Apple все ще поширює оновлення на базі iOS 18 і робитиме це ще кілька…
Багато хто з нас хоча б раз стикався з труднощами при підключенні до Інтернету, коли…
У соціальних мережах знову з'явилися припущення про швидкий реліз нового трейлера Grand Theft Auto VI.…