Ось чому не можна ставити ноутбук на коліна: це небезпечно не тільки для пристрою

Час читання: < 1 хв.

У багатьох власників переносних комп’ютерів є дуже небезпечна звичка: лежачи на ліжку або сидячи на стільці, вони ставлять пристрій на коліна. Таке розташування негативно впливає на ноутбук. Але це ще не найстрашніше. Виявляється, постраждати може і сам власник пристрою.

Реклама

Чому не можна ставити ноутбук на коліна: наслідки для пристрою

При такому розташуванні вентиляційні отвори переносного комп’ютера нерідко виявляються перекритими. Але ж ці отвори потрібні для охолодження пристрою.

Якщо вони закриті, то ноутбук може просто перегрітися. І добре, якщо це закінчиться тільки автоматичним вимкненням з можливістю ввімкнення лише через деякий час. Іноді буває так, що пристрій взагалі перестає працювати.

Зараз читають  Чи дійсно потрібно вимикати смартфон на ніч

Чому не можна ставити ноутбук на коліна: наслідки для людини

Нагрівання ноутбука негативно впливає на стан шкірного покриву: користувач, який поставив комп’ютер на коліна або на живіт, може отримати опік.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.