Як дізнатися, чи оригінальний зарядний пристрій для iPhone

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Не хвилюйтеся, ви можете бути впевнені, що ви не єдиний, хто ставив собі питання, чи є їхній зарядний пристрій справжнім або це неякісна підробка. Саме тому сьогодні ми розповімо, як визначити, чи є зарядний пристрій для iPhone справжнім, за допомогою цього універсального способу. Отже, якщо у вас є сумніви щодо автентичності зарядного пристрою, який ви використовуєте для заряджання свого iPhone, то ви прийшли в потрібне місце.

Реклама

Не секрет, що в наші дні існують тисячі підроблених зарядних пристроїв для iPhone, тож купівля одного з них іноді може виявитися лотереєю. Однак є деякі моменти, які допоможуть вам точно визначити, чи є зарядний пристрій для iPhone справжнім, тож читайте далі і робіть свої власні висновки!

Точний спосіб дізнатися, чи є зарядний пристрій для iPhone оригінальним

Розвійте всі сумніви і дізнайтеся, як визначити, чи є зарядний пристрій для iPhone оригінальним. Після того як ви застосуєте всю теорію на практиці, ви зрозумієте, наскільки хороший насправді той аксесуар, який ви маєте у своєму розпорядженні.

Якщо у вас є iPhone, дуже важливо використовувати оригінальний зарядний пристрій, щоб не пошкодити його. Однак на ринку існує безліч підроблених зарядних пристроїв, які можуть виглядати як справжні. Ось як визначити, чи є зарядний пристрій для iPhone справжнім.

Насамперед перевірте упаковку зарядного пристрою. Справжні зарядні пристрої Apple поставляються в білій коробці з логотипом компанії у верхній частині. Крім того, на дні коробки ви знайдете інформацію про модель зарядного пристрою і його потужність у ватах.

Ще одна важлива деталь – USB-кабель. Оригінальні кабелі Apple мають м’яку та гнучку текстуру, тоді як підроблені кабелі зазвичай більш жорсткі та шорсткі на дотик. Крім того, на оригінальні кабелі наноситься трафаретний друк із зазначенням бренду і моделі кабелю.

На самому зарядному пристрої також є деталі, за якими можна визначити, справжній він чи ні. Наприклад, оригінальні зарядні пристрої мають матове покриття, гладке на дотик, тоді як підроблені зарядні пристрої часто мають блискуче і шорстке покриття. Крім того, на оригінальних зарядних пристроях є серійний номер, нанесений на нижню частину штекера.

Ціна також є фактором, який визначає, чи є зарядний пристрій для iPhone справжнім. Якщо вам продають нібито справжній зарядний пристрій для iPhone, але ціна підозріло низька, то, найімовірніше, це підробка. Чому? Тому що не потрібно бути генієм, щоб автоматично зрозуміти, що річ не справжня, якщо ціна сміховинно низька. Деякі речі можна перевірити за допомогою простої логіки, і це яскравий тому приклад.

Нарешті, ви можете перевірити справжність зарядного пристрою, підключивши його до свого iPhone. Якщо пристрій розпізнає зарядний пристрій і почне заряджатися без проблем, то, найімовірніше, він справжній. Однак якщо на екрані iPhone з’явиться попередження про те, що зарядний пристрій несумісний, найімовірніше, це підробка.

На закінчення слід зазначити, що важливо перевірити справжність зарядного пристрою для iPhone, щоб не пошкодити свій телефон. Для цього слід звернути увагу на такі деталі, як упаковка, USB-кабель, оздоблення зарядного пристрою і серійний номер. Крім того, ви можете перевірити сумісність зарядного пристрою, під’єднавши його до iPhone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Митник Михайло
Митник Михайлоhttp://itechua.com/
Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: