Чому Meta Quest 3 краще, ніж Apple Vision Pro

Час читання: < 1 хв.

Віртуальна реальність – це цікава технологія, яка обіцяє усунути межу між цифровим і фізичним світами. Поки що не існує достатньо хорошого рішення, щоб усунути дискомфорт від тривалого носіння окулярів віртуальної реальності. Великі технологічні компанії мають амбітні плани щодо розвитку технології в довгостроковій перспективі.

Реклама

Відомі джерела вже повідомляли, що Meta Quest 3 є найпотужнішими окулярами віртуальної реальності компанії. У привабливого пристрою вже є більш серйозний конкурент, який, крім всіх інших переваг, виробляється компанією Apple. Це окуляри Vision Pro, продажі яких вже почалися. Амбіції компанії в цьому секторі мають довгостроковий характер.

Марк Цукерберг особисто протестував можливості Apple Vision Pro і опублікував у мережі відео, в якому поділився своєю думкою про новинку. Він звернув увагу на кілька ключових переваг, якими володіє Meta Quest 3. Перш за все, окуляри віртуальної реальності приблизно в 7 разів дешевші за Vision Pro. При цьому Quest 3 приблизно на 120 грамів легший за свого конкурента, повідомляє MacRumors.

Зараз читають  Apple розкрила статистику оновлень iPhone до iOS 17

Пристрій від Meta має ширше поле зору, яскравіший екран і не розмиває дисплей під час руху. За словами Марка Цукерберга, ми також можемо розраховувати на більш точне відстеження руху рук порівняно з Apple Vision Pro, незважаючи на їхній вищий цінник. І останнє, але не менш важливе: Meta Quest 3 має багатшу колекцію оптимізованих застосунків, включно з YouTube і Xbox.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.