Чи можна купувати телефон з вітрини: плюси та мінуси

Час читання: 2 хв.

Рішення про покупку телефону з вітрини може викликати деякі сумніви, адже такий підхід має як свої переваги, так і недоліки. Вивчаючи можливості придбання пристрою, ви стикаєтеся з низкою факторів, які слід враховувати перед прийняттям остаточного рішення.

Реклама

РБК-Україна (проект Styler) розповідає, які існують плюси та мінуси покупки смартфона з вітрини.

Під час підготовки матеріалу використовувалися такі джерела: Business Insider, Linkedln, CNET.

Плюси покупки смартфона з вітрини

Якщо ви розглядаєте придбання телефону з вітрини, важливо знати, що такі пристрої бувають двох видів: ті, що знаходяться за склом та вимкнені, та ті, що підключені до джерела живлення та доступні для тестування.

Відмінність між ними очевидно: перший тип не дозволяє вам взаємодіяти з пристроєм, тоді як другий призначений спеціально для демонстрації всіх його можливостей.

Говорячи про смартфони, виставлені на вітрині, важливо враховувати, що на них часто надаються знижки, іноді суттєві. Це може знизити вартість пристрою на кілька тисяч або десятків тисяч гривень.

Крім того, покупка смартфона з вітрини дозволяє протестувати його функціональність. Якщо пристрій знаходився увімкненим на вітрині протягом тривалого часу і працює справно, ймовірно, він є якісним.

Ще однією перевагою покупки смартфона з вітрини є те, що на такі пристрої поширюються ті ж гарантії, що і на телефони зі складу. Це означає, що у разі поломки покупець може звернутися до сервісного центру для безкоштовного ремонту у встановлений термін.

Зараз читають  Чи можна використовувати зубну пасту для чищення екрана смартфона

Мінуси покупки смартфона з вітрини

Придбання телефону з вітрини має більше недоліків, які варто враховувати. Пристрої, доступні для будь-якого відвідувача магазину, по суті вважаються вживаними.

Очевидний той факт, що якщо телефон лежить на вітрині, його раніше дістали з коробки і в такому ж незапакованому вигляді його отримає покупець. Такий начебто нешкідливий момент може призвести до наступних наслідків:

  • Не товарний зовнішній вигляд
  • Втрата аксесуарів

Незважаючи на те, що вони можуть добре працювати і виглядати якісно, найчастіше вони мають дрібні ушкодження, такі як подряпини, потертості і навіть сколи на корпусі, спричинені недбалим поводженням.

Більше того, використання пристрою на вітрині, особливо з постійно увімкненим екраном, може призвести до зносу акумулятора та дисплея, що знижує його якість та продуктивність.

Також варто враховувати, що пристрій, виставлений на вітрину, міг бути в гарантійному ремонті або повернутий, тому необхідно перевірити всі його компоненти на справність та справжність, включаючи код IMEI.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.