IT-експерт пояснив, як уникнути перегріву смартфона

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Через два-три роки експлуатації більшість смартфонів починають перегріватися, зазначив експерт у сфері IT-технологій.

Реклама

За його словами, можливих причин перегріву безліч: спочатку погана система охолодження, деградація комплектуючих, помилки програмного забезпечення, віруси, пошкоджений блок живлення.

Експерт розповів, чим загрожує частий перегрів гаджета.

“Що вища температура, то швидше зношується трубка, акумулятор втрачає свою ємність. Якщо температура доходить до якихось критичних значень, наслідки можуть бути більш плачевними, аж до виходу гаджета з ладу. Наприклад, може пошкодитися пайка у якихось елементів, під процесором, під пам’яттю або ще десь, телефон узагалі може замкнути, він може спалахнути і вибухнути”, – попередив експерт.

Вирішення проблеми залежить від конкретної причини перегріву, продовжив він.

“Якщо це якісь проблеми із “залізом” – погіршилося охолодження корпусу або телефон від самого початку був із поганим охолодженням, або він деградував, ємність акумулятора через це сіла, і він перегрівається, – тоді порада така: менше навантажувати пристрій, відкривати на ньому менш енерговитратні програми. Не ганяти його по багато годин поспіль на зарядці, ставитися до нього більш дбайливо, як до літньої людини”, – рекомендує експерт.

Якщо проблема в програмних помилках, то краще звернутися в сервіс, радить він.

“Тут треба розглядати кожен випадок окремо, і краще це робити в сервісі. Буває таке, що накопичуються програмні помилки в прошивці і скидання заводських налаштувань їх прибере. Іноді буває, що “повітрям” приходить “криве оновлення”, у цьому випадку допомагає перевстановлення оновлення з комп’ютера через дріт”, – додав експерт.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ