Будь-який користувач починає нервувати, коли інтернет працює повільно. Улюблений фільм ледве-ледве завантажується, сайти відкриваються повільно. Давайте розглянемо кілька причин повільної роботи доступу в мережу на ноутбуці (комп’ютері). Чекаю від вас лайк і підписку і вже починаю лікнеп! Комусь, може, і буде корисно.
Дуже часто користувач вважає, що в нього гальмує інтернет. А насправді гальмує комп’ютер. Тут може бути дві причини – сам комп’ютер занадто слабкий або запущено багато додатків. Також потрібно розуміти, що браузер споживає гігантську кількість ресурсів комп’ютера – іноді більше, ніж операційна система. Якщо у вашому браузері відкрито багато вкладок, то відкриття сайтів може бути уповільнено навіть на потужному комп’ютері. Досить закрити всі вкладки, вікна, перезавантажити комп’ютер і, можливо, все працюватиме, як раніше.
Якщо ваш комп’ютер під’єднано до мережі через Wi-Fi, то проблеми можуть бути з бездротовим з’єднанням. Наприклад, що більше пристроїв підключено до роутера, то гіршою буде швидкість на кожному девайсі. Також сильні перешкоди і велика віддаленість до Wi-Fi маршрутизатора можуть впливати як на якість з’єднання, так і на швидкість. Досить підключитися до Wi-Fi за допомогою іншого пристрою, щоб перевірити, як працює з’єднання.
Також можна спробувати перезавантажити роутер (достатньо витягнути та вставити в розетку блок живлення).
Мережа інтернет влаштована так, що сервер, на якому розміщений той чи інший сайт, може перебувати де завгодно. Буває так, що проблема може бути як на самому сервері, так і “по дорозі” – сигнал від вашого комп’ютера може проходити через десятки інших серверів. Трапляються ситуації, коли, наприклад, місцеві регіональні сайти працюють добре, а сайти, які розташовані в іншому регіоні, погано. Тут навряд чи щось вийде зробити, хіба що спробувати під’єднатися через іншу приватну мережу або ж просто почекати якийсь час.
Бувають ситуації, що проблеми з доступом у мережу виникають у постачальника послуг. Сайти можуть працювати повільно. Дізнатися про проблему можна у свого інтернет-провайдера – потрібно всього лише зателефонувати в організацію. Хоча, коли “лежить” уся мережа, то особисто до мого провайдера технічно додзвонитися неможливо, адже сучасна телефонія використовує інтернет.
Варто розуміти, що якщо ви на комп’ютері відкрили браузер, а у вас у фоні Windows або інші додатки завантажують оновлення, то швидкість може бути повільною. Особливо, якщо у вас є торрент-трекер – при налаштуваннях за замовчуванням він може забирати 99% всієї швидкості. Якщо ви не розумієте чому на програмно справному і потужному комп’ютері гальмує інтернет, то можна скористатися спеціальними утилітами, які покажуть, яка програма користується з’єднанням. Наприклад, програма від Microsoft – Microsoft Network Monitor.
На сайті iTechua.com було представлено рейтинг десяти найкращих бюджетних смартфонів 2024 року, що потрапляють до…
Портал iPhoneSoft, відомий своїми точними інсайдами щодо майбутніх оновлень для гаджетів Apple, поділився інформацією про…
OpenAI відстає від плану щодо розробки нової версії свого флагманського штучного інтелекту GPT-5, який наразі…
Компанія Microsoft може дозволити стороннім виробникам створювати пристрої під брендом Xbox, включно з використанням власної…
Месенджер WhatsApp заявив про юридичну перемогу над розробником шпигунського програмного забезпечення Pegasus в особі ізраїльської…
Xiaomi випустила оновлення HyperOS 2 для кількох моделей своїх пристроїв. Оновлення вносить значні зміни в…