Статті

Apple просить не сушити втоплений iPhone у рисі

Share
Час читання: 2 хв.

На офіційному сайті технічної підтримки компанії Apple було оновлено інструкцію для ситуацій, коли яблучний смартфон постраждав від потрапляння води в роз’єм зарядки. Серед змін слід виділити те, що відтепер в інструкції вказується, що пристрій настійно не рекомендується сушити з використанням рису. Звичайний фен також не слід використовувати для цих цілей, тоді як побутовий вентилятор цілком може допомогти.

Техпідтримка Apple

Відповідно до думки експертів з Купертіно, класти iPhone для просушування в упаковку рису не можна, оскільки дрібні частинки крупи здатні завдати шкоди гаджету. Крім того, працівники техпідтримки радять власникам яблучних пристроїв всіляко уникати всіх інших поширених практик позбавлення від вологи, велика частина яких може погіршити ситуацію. Зокрема, йдеться про використання стисненого повітря або фена.

Не рекомендується протирати роз’єм від вологи паперовими рушниками і ватяними паличками, оскільки після подібних процедур у роз’ємі залишаються мікрочастинки паперу і вати.

Як висушити iPhone

Експерти рекомендують рятувати намоклий смартфон постукуванням по долоні так, щоб порт у цей час знаходився внизу. Після цього пристрій слід залишити вимкненим у сухому місці з якісною вентиляцією. Поліпшити ефективність провітрювання можна за допомогою вентилятора, поруч з яким розміщується смартфон.

Після просушування пристрою його не слід заряджати в найближчі п’ять годин. Якщо гаджет підтримує бездротову зарядку, то перед розміщенням його на зарядний килимок корпус слід додатково протерти сухою ганчіркою.

У випадках, коли динаміки смартфона після його намокання почали гірше відтворювати звуки, потрібно впевнитися, що вони повністю висохли. Для цього потрібно встановити телефон на серветку динаміками вниз і перевірити, чи не сочиться волога. Якщо це так, то потрібно просушити пристрій так, як зазначено вище.

Ремонт iPhone-потопельника складний і дорогий, тому уникайте його намокання.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: AppleiPhone
  • Останні записи

    Apple здивує всіх: Face ID вмонтують у розумний дверний дзвінок

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple "перебуває на…

    23.12.2024

    Microsoft випустила безкоштовну версію ШІ-помічника для програмістів

    GitHub представив безкоштовну версію свого інструменту для програмування Copilot, який тепер за замовчуванням включений у…

    23.12.2024

    З 1 січня WhatsApp більше не підтримуватиме старі Android-пристрої

    З 1 січня 2025 року смартфони під управлінням Android KitKat і більш ранніх версій платформи…

    23.12.2024

    Нова ера ядерної зброї: США розпочали випуск вдосконалених В61

    У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…

    23.12.2024

    iPhone 17 Pro здивує камерою на 24 Мп для селфі, але без титанових акцентів

    Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…

    23.12.2024

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024