Експерт назвав ефективний спосіб оживити смартфон, що завис

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Ситуація, коли смартфон зависає, може виникнути навіть на новому пристрої. Однією з причин цього може бути зайва кількість встановлених додатків, через яку не вистачає оперативної пам’яті. Щоб уникнути таких ситуацій, рекомендується періодично видаляти додатки, які ви не використовуєте.

Також для запобігання зависань смартфона корисно регулярно закривати додатки, що працюють у фоновому режимі, обмежити кількість активних віджетів і відключити живі шпалери на екрані. Усі ці функції вимагають великого обсягу оперативної пам’яті, що може негативно позначитися на продуктивності пристрою.

Якщо смартфон все ж таки завис і не реагує на команди, рекомендується зробити перезавантаження. У разі, якщо пристрій не реагує навіть на натискання кнопок вимкнення, потрібно дочекатися повної розрядки акумулятора.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Зазвичай після перезавантаження смартфон відновлює нормальну роботу. Однак, якщо проблема повторюється, варто перевірити, чи встановлено останню версію програмного забезпечення. Часто оновлення ПЗ виправляють критичні помилки, які можуть призвести до зависання пристрою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.