Статті

Навіщо люди кладуть телефон у морозилку – і що з ним буде

Share
Час читання: < 1 хв.

У мережі можна знайти безліч цікавих рекомендацій щодо усунення проблем у роботі гаджетів з ОС Android. Одним із них є приміщення пристрою в морозилку. Чи це безпечно? І навіщо деякі роблять таким чином?

Навіщо?

Деякі користувачі поміщають смартфон в морозилку, коли гріється телефон, щоб остудити гаджет, прагнучи так підвищити його продуктивність. Таке охолодження телефону та батареї виглядає логічно. Більше того, воно дозволяє досягти бажаного результату в найкоротший термін.

Крім того, розміщення пристрою в морозилку дозволяє забезпечити захист від стеження, хоча для цього простіше витягнути SIM-карту або активувати режим польоту.

Температура нормального функціонування телефону

За дуже низьких температур високий ризик відключення гаджета. Оптимальний температурний режим роботи сучасних пристроїв, що носяться, знаходиться в межах 0-35 градусів Цельсія. Це стосується більшості моделей, крім спеціально захищених апаратів, які можуть працювати і при -30°С.

Будучи поміщеним у морозильну камеру, смартфон працює в нестандартних умовах (-24/-12 ° С), що може негативно позначитися на його стані. Найбільше ризик негативного впливу піддається АКБ.

Чи можна поміщати смартфон у морозильну камеру

Якщо ви вирішили остудити пристрій, засунувши його в морозилку, краще не робити. Інтенсивне охолодження гаджета може спровокувати глибоку розрядку, що спричинить серйозні проблеми з його реанімацією.

Крім того, такі дії здатні викликати запотівання оптики та утворення конденсату всередині корпусу, що є вкрай небезпечним для цілісності компонентів.

Мінімізація небезпеки

Щоб уникнути неприємних наслідків для пристрою та швидко охолодити його після ресурсомісткої задачі, замість морозилки краще використовувати холодильник, у якому температура не опускається нижче 0 градусів за Цельсієм. У такому разі знижується ймовірність глибокої розрядки АКБ та пошкодження конструктивних елементів через утворення конденсату.

Скарбик Павло

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

Опублікував
Скарбик Павло
  • Останні записи

    Apple здивує всіх: Face ID вмонтують у розумний дверний дзвінок

    Авторитетний інсайдер і журналіст Bloomberg Марк Гурман поділився інформацією про те, що Apple "перебуває на…

    23.12.2024

    Microsoft випустила безкоштовну версію ШІ-помічника для програмістів

    GitHub представив безкоштовну версію свого інструменту для програмування Copilot, який тепер за замовчуванням включений у…

    23.12.2024

    З 1 січня WhatsApp більше не підтримуватиме старі Android-пристрої

    З 1 січня 2025 року смартфони під управлінням Android KitKat і більш ранніх версій платформи…

    23.12.2024

    Нова ера ядерної зброї: США розпочали випуск вдосконалених В61

    У 2024 році зі спеціалізованої виробничої лінії випустили перші зразки важких авіаційних бомб B61, які…

    23.12.2024

    iPhone 17 Pro здивує камерою на 24 Мп для селфі, але без титанових акцентів

    Apple готується здивувати фанатів у 2025 році з виходом iPhone 17 Pro, який отримає кілька…

    23.12.2024

    Швидкість роботи смартфона: чому ОЗП так важлива для його продуктивності

    Оперативна пам'ять смартфона – це, можна сказати, місток між внутрішнім сховищем і процесором, вона допомагає…

    22.12.2024