Навіщо люди кладуть телефон у морозилку – і що з ним буде

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

У мережі можна знайти безліч цікавих рекомендацій щодо усунення проблем у роботі гаджетів з ОС Android. Одним із них є приміщення пристрою в морозилку. Чи це безпечно? І навіщо деякі роблять таким чином?

Навіщо?

Деякі користувачі поміщають смартфон в морозилку, коли гріється телефон, щоб остудити гаджет, прагнучи так підвищити його продуктивність. Таке охолодження телефону та батареї виглядає логічно. Більше того, воно дозволяє досягти бажаного результату в найкоротший термін.

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Крім того, розміщення пристрою в морозилку дозволяє забезпечити захист від стеження, хоча для цього простіше витягнути SIM-карту або активувати режим польоту.

Температура нормального функціонування телефону

За дуже низьких температур високий ризик відключення гаджета. Оптимальний температурний режим роботи сучасних пристроїв, що носяться, знаходиться в межах 0-35 градусів Цельсія. Це стосується більшості моделей, крім спеціально захищених апаратів, які можуть працювати і при -30°С.

Будучи поміщеним у морозильну камеру, смартфон працює в нестандартних умовах (-24/-12 ° С), що може негативно позначитися на його стані. Найбільше ризик негативного впливу піддається АКБ.

Чи можна поміщати смартфон у морозильну камеру

Якщо ви вирішили остудити пристрій, засунувши його в морозилку, краще не робити. Інтенсивне охолодження гаджета може спровокувати глибоку розрядку, що спричинить серйозні проблеми з його реанімацією.

Крім того, такі дії здатні викликати запотівання оптики та утворення конденсату всередині корпусу, що є вкрай небезпечним для цілісності компонентів.

Мінімізація небезпеки

Щоб уникнути неприємних наслідків для пристрою та швидко охолодити його після ресурсомісткої задачі, замість морозилки краще використовувати холодильник, у якому температура не опускається нижче 0 градусів за Цельсієм. У такому разі знижується ймовірність глибокої розрядки АКБ та пошкодження конструктивних елементів через утворення конденсату.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.