На цей раз розглянемо питання, чи потрібно активувати функціонал захисту яблучного смартфона при крадіжці. Відповідь тут однозначна – безумовно, стоїть. Причин цього кілька.
-
Головна привабливість даної опції полягає в тому, що її робота майже не відбивається на експлуатації самого апарата, проте цей функціонал значно підвищує рівень захищеності гаджета.
-
Після активації такого додаткового захисту, якщо не спрацьовує FaceID або TouchID, користувач зберігає можливість використання смартфона для надсилання повідомлень і здійснення викликів. Також доступними залишаються багато важливих функцій. тоді як блокуються операції, на зразок зміни пароля від FaceID/TouchID/AppleID, а також перегляд паролів, збережених на пристрої.
-
Користувач будь-якої миті може легко вимкнути опцію захисту телефону при крадіжці, що актуально після повернення у знайоме та безпечне місце, наприклад, у свою квартиру.
Активується захист Айфона при крадіжці на яблучних смартфонах таким чином:
1. Перевірка установки ОС iOS 17.3 beta або пізніших версій.
2. Відкриття програми «Параметри».
3. Вибір розділу «FaceID та код доступу».
4. Активація захисту у розділі «Захист вкраденого пристрою».
Після цих маніпуляцій ваш пристрій буде максимально захищений. Якщо ж потрібно відключити цей функціонал через некоректну роботу FaceID або TouchID, можна скористатися вашим паролем від смартфона. Робити це рекомендується у знайомому місці.
Слід пам’ятати і про те, що і з активованою опцією фахівці рекомендують дотримуватися низки правил, що дозволяють убезпечити себе. Виглядають вони в такий спосіб.
-
Не передавайте пристрій незнайомим людям навіть для введення телефонного номера або пошуку облікового запису в соцмережах.
-
Якщо пристрій не використовується за призначенням, його слід ховати до кишені одягу або сумочки.
-
Не вдайтеся до заряджання гаджета до сторонніх пристроїв і не підключайтеся до бездротових мереж без пароля в громадських місцях.