У середньому, користувачі сучасних смартфонів змінюють свої гаджети кожні 2-3 роки. При цьому старі мобільні пристрої найчастіше залишаються в робочому стані, а тому постає питання про їхнє правильне зберігання. Розглянемо, як зберігати смартфон.
Де зберігати смартфон
Місце довготривалого зберігання “мобільника” має бути сухим, недоступним для сонячного світла та з кімнатною температурою. Цим критеріям цілком відповідає закрита шафа.
Перед розміщенням смартфона на зберігання його рекомендується зарядити, щоб уникнути так званої глибокої розрядки, через яку гаджет може більше не запуститися. При цьому слід періодично заряджати пристрій.
Обслуговування
Зберігати старий смартфон потрібно вимкненим. В ідеалі батарею треба дістати, якщо така можливість є. Періодичне обслуговування пристрою є обов’язковим. Хоча б раз на 1,5-2 місяці його потрібно оглядати та включати, щоб уникнути здуття АКБ та перевірити працездатність.
Слід зазначити, що глибока розрядка смартфона, який не використовувався тривалий час, річ найчастіше можна виправити. Цю проблему допоможуть вирішити у сервісному центрі. В крайньому випадку завжди можна змінити акумулятор.
Навіщо зберігати
Зазвичай старий смартфон зберігають про всяк випадок, щоб мати під рукою запасний робочий телефон, який може стати в нагоді при поломці або втраті основного пристрою. Однак деякі власники дають “старичку” інше життя, використовуючи його як:
-
автомобільного навігатора чи відеореєстратора;
-
ретранслятора Wi-Fi;
-
розумної колонки;
-
домашньої веб-камери.
Варіантів застосування застарілого гаджета безліч, а дізнатися про них можна на тематичних форумах в Інтернеті. Крім того, можна увімкнути власну фантазію, за допомогою якої вдасться подарувати улюбленому телефону друге життя.