Ось як обійти забутий пароль на Android. Ці методи застосовуються до всіх телефонів і планшетів Android, незалежно від виробника пристрою (Google, Samsung і т.д.).
Ці методи не призначені для злому чи іншої незаконної діяльності. Деякі методи можуть призвести до втрати даних, тому завжди слідкуйте за тим, щоб у вашому телефоні була резервна копія.
Якщо ви налаштувати розпізнавання облич в Android то зможете розблокувати пристрій за допомогою камери телефону. Звичайно, цей трюк працює лише в тому випадку, якщо функцію вже увімкнено. Всі телефони під керуванням Android 10 та пізніших версій підтримують функцію розблокування по обличчю. У старіших моделях Android використовуються функції під назвою Smart Lock та Trusted Face.
Багато телефонів також мають сканери відбитків пальців. Якщо телефон належить комусь іншому, потрібно попросити його розблокувати.
Коли ви скидання налаштувань телефону Androidви видаляєте всі свої особисті дані, включаючи пароль. Пристрій буде повернено у вихідний стан, тому важливо створити резервну копію фотографій, музики та інших медіафайлів, перш ніж використовувати цей спосіб.
На щастя, багато програм (включаючи Google Фото) автоматично створюють резервні копії даних у хмарі. Увійшовши до свого облікового запису Google, ви зможете безкоштовно завантажити всі свої старі програми.
Кроки скидання налаштувань телефону залежать від його моделі, тому вам може знадобитися пошук у Google, щоб знайти інструкції для конкретного пристрою.
Якщо ви втратили свій Android, ви можете використовувати Google Знайти мій пристрій для визначення розташування та віддаленого скидання налаштувань. Також можна віддалено ввімкнути звук і додати на екран блокування повідомлення з номером телефону на випадок, якщо хтось знайде ваш пристрій. Для цього використовуються облікові дані облікового запису Google, тому пароль не потрібний.
Ця функція повинна бути увімкнена заздалегідь, і вам знадобиться доступ до комп’ютера або іншого мобільного пристрою. Більшість телефонів Android підтримують функцію Find My Device, але деякі виробники мають власні служби визначення місцезнаходження телефону.
Не зайвим буде налаштувати двоетапну верифікацію у своєму обліковому записі Google перш ніж включати функцію Find My Device.
Якщо у вас є пристрій Samsung, скористайтеся сервісом Samsung Find My Mobile, щоб знайти свій пристрій та розблокувати його без пароля. Найбільша перевага Find My Mobile перед Google Find My Phone полягає в тому, що Samsung не вимагає скидання налаштувань пристрою. Тому, якщо у вас є телефон та інший пристрій, ви можете обійти пароль, не втративши жодної зі своїх даних.
Якщо у вас старий пристрій під керуванням Android 4.4 або старше, спробуйте ввести неправильний пароль п’ять разів. Якщо телефон підтримує цю функцію, натисніть “Забули пароль?”, щоб скинути пароль за допомогою даних облікового запису Google. Google відмовився від цієї функції через міркування безпеки, тому на нових пристроях вона не працюватиме.
Якщо у вас виникла надзвичайна ситуація і вам потрібен швидкий доступ до телефону, ви можете обійти екран блокування за допомогою екстреного дзвінка. Ця функція працює тільки для місцевих екстрених служб, тому ви не зможете зателефонувати за іншим номером або отримати доступ до чогось на своєму телефоні. Втрата телефону не є надзвичайною ситуацією, тому використовуйте функцію “Знайти мій телефон” або “Знайти мій мобільний”, якщо ви не можете знайти свій пристрій.
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…
Коли вийшла iOS 18, Apple додала дуже цікаву фішку. Тепер iPhone автоматично перезавантажується кожні три…