Зіпсуєте телефон: що не можна робити, якщо пристрій довго був на морозі

Час читання: < 1 хв.

Користуватися смартфоном на морозі не тільки незручно, але й небезпечно. Більшість людей роблять багато помилок, які призводять до поломки гаджетів. Раніше ми розповідали, як звільнити пам’ять телефону, нічого не видаляючи. Зараз поговоримо про те, що не варто робити з мобільним телефоном, який довго перебував на морозі.

Реклама

Мінусова температура призводить до того, що батарея мобільного телефону розряджається швидше і з часом повністю виходить з ладу.

Більшість людей починають зігрівати свої гаджети, як тільки повертаються додому з морозу. Дехто навіть кладе його на батарею. Однак цього робити не можна. Це пов’язано з тим, що різниця температур може призвести до несправності смартфона. Найкраще покласти смартфон при кімнатній температурі і не користуватися ним протягом 20-30 хвилин.

Зараз читають  Чому швидкість інтернету невпинно зростає

Ще одна поширена помилка – заряджати гаджет одразу після перебування на морозі. Це категоричне “ні”, якщо ви не хочете, щоб ваш пристрій одразу ж вийшов з ладу. Зачекайте 30 хвилин після повернення додому, перш ніж підключати пристрій до мережі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.