Як блокувати дзвінки на iPhone: усі способи

Час читання: 2 хв.

Часто люди стикаються з дзвінками від абонентів, які не ідентифікуються. Як правило, це спам або шахраї. Такі виклики користувачі iPhone мають можливість заблокувати.

Реклама

Операційна система iOS 13 і вище має кілька опцій, завдяки яким можливе блокування вхідних на Айфоні. Блокувати вхідні дзвінки з невідомих або невизначуваних номерів. Таким чином користувач захищає себе від спам-викликів, а також небажаних або повторюваних дзвінків.

Вимкнути звук невідомих абонентів

Цей функціонал з’явився у яблучних смартфонах не так давно. Щоб його активувати, потрібно:

  1. Увійти до «Параметри» та вибрати пункт «Телефон»;
  2. Перейти до підрозділу «Вимкнути звук невідомих абонентів».
  3. Активувати цей функціонал за допомогою перемикача.

Після активації даної опції всі дзвінки, які смартфон не визначає, автоматично перенаправлятимуться на голосову пошту. Повідомлення про такі виклики власник смартфону бачитиме, проте сам гаджет при цьому залишатиметься беззвучним.

Можна переглянути та редагувати список заблокованих дзвінків у вкладці «Останні дзвінки».

Прохання не турбувати

Як увімкнути блокування дзвінків на Айфон? Ще одним варіантом блокування небажаних дзвінків є використання опції “Не турбувати”. Активується вона в такий спосіб.

  1. Вхід до «Параметри».
  2. Вибір пункту “Не турбувати”.
  3. Активація функціоналу натисканням кнопки перемикання увімк./вимк.

Після цього користувач може налаштувати цей режим, увійшовши в Центр управління і затиснувши іконку півмісяця. При активному функціоналі «Не турбувати» смартфон не вібруватиме і видаватиме звуки при дзвінках та повідомленнях.

Налаштування в цьому випадку може мати на увазі блокування всіх дзвінків або лише викликів від конкретних контактів. Режим також можна настроїти на автоматичну активацію у певний час.

Альтернатива

На закінчення відзначимо, що блокування дзвінків на Айфоні з iOS 12 і старіших версіях також здійснюється за допомогою опції «Не турбувати». А ось функція “Вимкнути звук невідомих абонентів” у таких телефонів відсутня.

Крім того, на всі моделі iPhone можна встановити спеціальні програми для блокування дзвінків та/або сповіщень. Найбільш популярними в цьому випадку є такі програми, як Nomorobo, Hiya та Truecaller.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.