Українцям порадили вимикати Wi-Fi на смартфоні на ніч

Час читання: < 1 хв.

Більшість людей не вимикають на ніч Wi-Fi або мобільний інтернет у своїх смартфонах. Хтось боїться пропустити важливі повідомлення, а хтось просто лінується. Однак вимкнення інтернету на ніч може позитивно вплинути на ваш сон і на сам смартфон.

Реклама

Чому варто вимикати Wi-Fi та мобільний інтернет

Ось чотири причини, чому варто вимикати інтернет на ніч:

Економія заряду акумулятора

Основна перевага відключення від інтернету полягає в тому, що це сповільнює розрядку вашого гаджета. Це особливо актуально для власників старих смартфонів і, навпаки, нових акумуляторів. Якщо ви не плануєте замінювати свій гаджет, ви можете продовжити термін його служби, відключивши невикористовувані функції.

Безпека

Якщо інтернет увімкнений протягом дня, легко відстежити, до яких мереж він підключений. Крім того, пристрій може підключитися до будь-якої доступної мережі. Це пов’язано з тим, що поки власник не стежить за смартфоном, він може підключатися до небезпечних або шкідливих мереж.

Зараз читають  Чи можна використовувати зубну пасту для чищення екрана смартфона

Зменшення випромінювання

SAR випромінюється навіть тоді, коли смартфон перебуває в низькоактивному режимі. Це одна з причин, чому експерти рекомендують вимикати інтернет на ніч. Також важливо тримати смартфони якомога далі від спальних зон.

Відволікаючі фактори

Кожен, хто активно користується інтернетом, має месенджер або акаунт у соціальних мережах. Тому, якщо вони не вимкнуть інтернет, вони можуть отримувати сповіщення протягом всієї ночі, що може заважати їм спати.

Таким чином, вимкнути Wi-Fi варто не лише для смартфона, але й для власного спокою. Звичайно, ви можете вимкнути сповіщення через певний час або відключити автоматичне підключення до Wi-Fi в налаштуваннях, але найкраще взяти за звичку вимикати інтернет перед сном.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

РЕКЛАМА

Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.