Як побачити заблоковані номери на смартфоні

На сучасних смартфонах усі номери, які було блоковано користувачем, зберігаються у так званому “чорному списку”. Тому подібне блокування зовсім не означає повне видалення небажаних контактів, а допускає їх відновлення за необхідності. Більше того, цей перелік завжди можна переглянути, якщо знати, де він розміщується. Також його можна відредагувати, видаляючи контакти зі списку винятків. Як знайти заблоковані номери.

Чистий Android

На пристроях з подібною ОС список блокованих контактів можна знайти за допомогою самої системи Android, яка не зазнала змін виробника гаджетів за допомогою своєї фірмової оболонки.

Щоб досягти бажаного результату, слід:

 • зайти в встановлену програму під назвою «Телефон»;
 • торкнутися клавіші, за допомогою якої викликається меню, або точок, розташованих у куті дисплея;
 • знайти розділ «Блокування» та увійти до нього.

Після цих маніпуляцій відкриється повний список заблокованих номерів на цьому пристрої. Цей список можна редагувати, прибираючи номери з блоку натисканням кнопки «Видалити».

Смартфони Samsung

Даний виробник на рідних пристроях ОС Android прихований під оболонкою OneUI, яка має інтегрований “чорний список”. Виявити його дозволяє наступний алгоритм дій.

 1. Зайти в “рідну” програму для здійснення телефонних дзвінків.
 2. Торкніться трикрапки у верхньому правому куті дисплея.
 3. Увійти до розділу під назвою «Налаштування».
 4. Знайти підрозділ “Блокування контактів”.

У цьому випадку також легко видалити телефонний номер із переліку заблокованих контактів. Для цього в смартфонах Samsung потрібно лише натиснути на “мінус” поряд із конкретним контактом.

Пристрої Xiaomi

Щоб вивчити та відредагувати перелік блокованих номерів на китайських смартфонах компанії Xiaomi, необхідно:

 • увійти до налаштувань телефону;
 • вибрати розділ “Системні програми”;
 • натиснути «Установки дзвінків» (у деяких моделях «Телефон»);
 • зайти в розділ «Антиспам» та знайти рядок «Чорний перелік».

Перелік блокувань на смартфонах Xiaomi можна редагувати не лише видаленням контактів, які до нього включені, але й додаванням нових номерів, префіксів тощо.

Що стосується гаджетів, що носять інших виробників, то в більшості випадків “чорний список” телефонних номерів розташовується в налаштуваннях стандартного додатка для здійснення дзвінків (“Телефон”). Редагування у кожному даному випадку може мати свою специфіку, але ці відмінності незначні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я