Як налаштувати на Android режим “однієї руки”

Як правило, ті, хто активно користується смартфоном “на ходу”, використовує для взаємодії з цим пристроєм великий палець однієї з рук. Це не дуже зручно, оскільки сучасні гаджети оснащуються досить великими екранами, тому без перехоплення далеко не завжди можна дотягнутися великим пальцем до протилежного краю або верхнього кута дисплея для запуску програми.

Для тих, хто часто стикається з такими труднощами, ми маємо гарні новини. Подібна ситуація виправляється елементарною косметичною зміною робочого столу вашого гаджета.

Налаштування смартфона на Андроїді для вирішення цього завдання:

  1. Зайти в “Настройки” смартфона.
  2. Перейти в меню раздела “рабочий стол”.
  3. Знайти та налаштувати під себе сітку додатків. Рекомендується підібрати один із запропонованих варіантів позиціонування в одному рядку більшої кількості іконок.
  4. Вийти з налаштувань і провести сортування ярликів на головному крані так, щоб їх було зсунуто до однієї зі сторін дисплея та вниз.

Виконавши операції з цього алгоритму, власник мобільного телефону отримує можливість комфортної взаємодії зі своїм гаджетом однією кінцівкою. Однак це стосується лише випадків, які передбачають запуск додатків.

Фішки Андроїд: корисні налаштування клавіатури

Не особливо комфортно на гаджеті, що носиться, набирати текст єдиною рукою. Однак, воліють не використовувати другу кінцівку, можуть змінити налаштування самої клавіатури пристрою, що працює на ОС “Андроїд”.

Переважна більшість таких телефонів має засоби введення тексту Gboard, що передбачає можливість зробити плаваючу клавіатуру. Виконується таке налаштування за допомогою особливого меню, яке викликається натисканням на іконку у верхньому кутку ліворуч. Після цього користувач може змінювати розмір клавіатури і пересувати її.

Є й альтернативне рішення, яке набагато простіше.

  1. Натисніть на шестірню та зайдіть на смартфоні в “Налаштування клавіатури”.
  2. Знайдіть та зайдіть у підрозділ “Режим управління однією рукою”.
  3. Підберіть варіант розташування клавіатури, який вам підходить.

Режим однієї руки на Андроїд

Особливий режим для взаємодії з пристроєм однією рукою – це дуже популярна фіча, яка є на телефонах різних брендів. Однак цей функціонал не є системним. Тому його реалізація в кожному конкретному випадку покладається на виробника пристрою. Тому деякі смартфони не мають режиму, що розглядається.

Щоб спробувати знайти режим однієї руки на вашому гаджеті з ОС “Андроїд”:

  • войдите в “настройки”;
  • введіть у полі пошуку “Управління однією рукою” або “Режим однієї руки”.

якщо опція є, тоді її залишається лише активувати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я