Повністю заряджений смартфон у середньому може активно використовуватися протягом 6-10 годин. Якщо пристрій розряджається набагато раніше, потрібно знайти проблему.
Що довше використовується телефон, то швидше з часом почне сідати батарея. Через 3-4 роки термін придатності акумулятора добіжить кінця, і телефон почне зазнавати труднощів у роботі: швидко розряджатися, заряджатися не повністю, неправильно показувати рівень заряду, вимикатися через це в невідповідний момент.
Коли батарея починає поводитися подібним чином, необхідно провести діагностику пристрою в сервісному центрі. Якщо побоювання підтвердяться, акумулятор доведеться замінити на новий.
Акумулятор може прийти в непридатність набагато раніше (через 1-2 роки) через такі причини:
Найчастіше смартфон сідає швидше з очевидної причини – використовувані додатки витрачають велику кількість заряду. До енергоємних застосунків належать ігри, відеохостинги (YouTube, RuTube тощо), плеєри (на сайтах, у застосунках і вбудовані), а також деякі соціальні мережі (Facebook, Instagram тощо).
Щоб перевірити, скільки заряду батареї витрачає той чи інший застосунок, необхідно зайти в налаштування батареї телефону і знайти розділ з інформацією про витрату заряду батареї. Тут можна дізнатися, скільки часу смартфон працює з моменту останньої зарядки, і скільки ще зможе пропрацювати (в середньому).
Якщо смартфон протягом дня отримує всілякі повідомлення, він розрядиться набагато швидше. Ситуація ускладнюється, якщо повідомлення супроводжуються вібрацією і звуковим сповіщенням, які також витрачають енергію.
Щоб заощадити заряд, необхідно відключити в налаштуваннях непотрібні повідомлення, які без потреби завантажують роботу пристрою.
Багато додатків хоч і не використовуються безпосередньо, але продовжують працювати у фоновому режимі: оновлюють дані, відстежують місце розташування, отримують повідомлення. Усі ці дії змушують батарею телефону сідати в рази швидше.
Щоб дізнатися, які додатки працюють у фоновому режимі і витрачають заряд батареї, необхідно знайти відповідний розділ у налаштуваннях телефону. Зазвичай він міститься в додаткових налаштуваннях або в налаштуваннях застосунків, але детальніші інструкції залежать від моделі телефона.
Важливо! Вимикати варто тільки ті додатки, які використовуються нечасто. Якщо доступ до додатка потрібен постійно (наприклад, до месенджера), виключати його з фонових процесів не можна.
Якщо не відключати інтернет (особливо 4G), телефон розряджатиметься значно швидше.
Смартфон регулярно “звертається” до месенджерів, поштових клієнтів та інших додатків, яким для роботи потрібен інтернет. Щоб цьому запобігти, потрібно за можливості відключати мобільний інтернет.
Samsung повернула собі лідерство на світовому ринку складних смартфонів, значно збільшивши свою частку ринку з…
Стартап Ілона Маска xAI, що спеціалізується на штучному інтелекті, близький до залучення інвестицій на суму…
Авторитетний "Samsung-інсайдер" Ice Universe повідомив, що під час внутрішнього тестування розробники оболонки One UI 7…
Буквально нещодавно компанія Apple випустила першу партію комп'ютерів на чипах M4. Найімовірніше, цього року більше…
Глава компанії Huawei Річард Ю офіційно заявив, що презентація нової флагманської серії HUAWEI Mate 70…
За даними китайської дослідницької компанії, Samsung планує випустити свої перші окуляри доповненої реальності в третьому…