Можливі погані наслідки: у яких ситуаціях не можна заряджати смартфон

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: < 1 хв.

Експерти розповіли, чому в деяких ситуаціях варто не поспішати із використанням зарядного пристрою, якщо батарея смартфона сіла.

Реклама

Прихід з морозної вулиці у теплий дім

За словами експертів, хоч люди звикли ставити мобільний телефон на зарядку після повернення з вулиці. Однак взимку радять відмовитись від такої практики. Процес заряджання акумулятора не можна розпочинати після різкого перепаду температур. Це загрожує серйозними погіршеннями в дієвості батареї. Через це після повернення в квартиру з морозу треба зачекати, поки він не зігріється, однак не прискорюйте процес спеціально.

У кімнаті дуже висока температура

Телефон, що заряджається, нагрівається. А за умови спеки у приміщенні, ситуація може погіршитися. Для того, щоб не допустити перегріву смартфона, потрібно зробити кімнату прохолоднішою. Завісити вікна шторами, увімкнути кондиціонер і переконатися, що тумбочка чи стіл, де лежатиме пристрій, не будуть під прямими сонячними променями.

Включено якусь програму на телефоні

Як стверджують фахівці, коли телефон заряджається, краще не вмикати програми, ігри і не звантажувати нічого. Так є ризик перегріву смартфона. Під час зарядки потрібно закрити браузер і дочекатися закінчення процесу завантаження файлів. Тільки потім підключати зарядний пристрій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Підписуйтесь на нас в Google News, Facebook та TikTok 

Скарбик Павло
Скарбик Павло
Закінчив Тернопільський національний технічний університет, почав писати про IT у 2015 році. Люблю розповідати про iPhone і Mac, автомобілі, їжу, гаджети розумного будинку і роблю огляди. Також захоплююся спортом а саме баскетболом і активним відпочинком на свіжому повітрі. Головний редактор iTechua.com.

СВІЖІ НОВИНИ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: