Статті

Плюси і мінуси використання режиму економії заряду акумулятора

Share
Час читання: 2 хв.

У цифрову епоху смартфони стали невід’ємною частиною нашого життя. Дзвінки, електронна пошта, робочі та батьківські чати, соцмережі, всього й не перелічиш. Можливість завжди бути на зв’язку вимагає регулярного заряджання батареї гаджета. Якщо це неможливо, на допомогу приходить режим економії заряду. Звичайно, це допоможе акумулятору пропрацювати довше, але є деякі нюанси.

Давайте розберемося, що робить режим економії заряду батареї. Коли він увімкнений, смартфон відключає функції, які споживають багато енергії. Наприклад, push-повідомлення, служби визначення місця розташування та автоматичні оновлення. Завдяки цьому, час роботи смартфона збільшується. Однак за це доводиться платити.

У режимі економії заряду примусово обмежується продуктивність пристрою, що сповільнює роботу смартфона і додатків.

Крім того, в цьому режимі, деякі функції можуть працювати некоректно. Наприклад, може значно знизитися точність GPS.

Ще один мінус, відсутність фонової синхронізації даних і автоматичного оновлення застосунків. Це означає, що застосунки не оновлюватимуться автоматично, і ви не отримуватимете нові сповіщення.

Так, коли ж використовувати режим економії заряду батареї?

З огляду на всі плюси і мінуси, зрозуміло одне: в режимі економії заряду батареї, смартфон, планшет або ноутбук стає менш швидким.

Вмикайте режим економії заряду батареї, коли рівень заряду нижчий за 15-30 відсотків, щоб уникнути передчасної розрядки. Щойно ви зможете зарядити акумулятор, можна вимкнути його.

Увімкніть режим економії заряду батареї, якщо попереду довгий день, а розетки поруч може не виявитися. Наприклад, у відрядженні або поході на природу.

Якщо ви використовуєте смартфон для роботи, має сенс пожертвувати функціоналом, на який впливає режим економії заряду батареї.

Режим економії заряду акумулятора допоможе продовжити термін служби акумулятора вашого телефона. Однак це не те, що варто вмикати постійно.

Так, збільшення часу роботи батареї чудове, але все-таки є і мінуси. З ними можна змиритися, якщо телефон помирає, але воно того не варте, коли акумулятор достатньо заряджений.

Митник Михайло

Більшу частину свого дитинства Михайло провів, бавлячись із гаджетами та намагаючись з'ясувати, як вони працюють. Його захоплення технологіями призвело до того, що іграшкові роботи, радіокеровані машинки та навіть ігрові приставки часто розбирали на частини, які не підлягали ремонту. Якщо ви поставите йому провокаційне запитання на кшталт "Android чи iPhone?", ви отримаєте ретельний аналіз всіх "за" і "проти", а також есе на тисячу слів про те, як технології впливають на людство.

Опублікував
Митник Михайло
Tags: поради
  • Останні записи

    TSMC перенесла запуск нового заводу в США на 2025 рік

    Наразі плани TSMC у Сполучених Штатах залежать від поточної політичної ситуації. Як повідомляє Digitimes, компанія…

    15.11.2024

    Samsung планує представити Galaxy S25 на початку 2025 року

    Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…

    15.11.2024

    Штучний інтелект Google Gemini вийшов на iPhone

    Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…

    15.11.2024

    Наскільки безпечно спати зі смартфоном під подушкою

    Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…

    15.11.2024

    Компанія 01.ai анонсувала інноваційну ШІ-модель Yi-Lightning

    Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…

    15.11.2024

    Вийшов безкоштовний ChatGPT для Windows

    Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…

    15.11.2024