Статті

SD-карта для смартфона – чи потрібна вона

Share
Час читання: 2 хв.

Вітаю вас на своєму каналі! Нещодавно була стаття на схожу тему, пов’язану зі зберіганням файлів на флешці. Сьогодні ми поговоримо про використання карт пам’яті в телефоні. Звісно, SD-карти можна вставляти не тільки в смартфон, але також і ноутбук, якщо є відповідний порт для адаптера або перехідник.

Взагалі, SD-карта – це доволі корисний пристрій, якщо ви не маєте можливості придбати смартфон із великою кількістю пам’яті або як у моєму випадку – можна було доплатити кілька тисяч за ту саму модель та отримати об’єм сховища у 2 рази більший, але розумні думки запізнились, хоча карту пам’яті потім я б усе одно поставила.

Виходячи з абзацу вище, картка пам’яті потрібна для розширення пам’яті смартфона (вибачте за тавтологію) та зберігання файлів на ній.

1. Угоди використання карт пам’яті

  • Зберігання фотографій, відео, музики, документів – відсортування від внутрішнього сховища смартфона, зайнятого рештою.
  • Можливість витягти дані після смерті гаджета. Якісна SD-карта здатна його пережити та доступ до файлів збережеться, якщо смартфон ніяк не вдасться реанімувати. У разі я не розглядаю хмарні сховища, т.к. зараз мова не про них, і, звичайно ж, важливі файли варто дублювати в кількох джерелах .

Але це все ви без мене знали. Перейдемо до міфів, які були помічені в одного автора (тільки в нього ця інформація представлена ​​на повному серйозі).

2. Міфи використання карток пам’яті

  • Погіршується продуктивність смартфона.

SD-карта – це зовнішній носій, який не впливає на ПЗ гаджета і в тому числі продуктивність. На ньому легко зберігаються файли.

  • Низька надійність.

Тут думки поділяються, але я так скажу – найчастіше карти пам’яті надійніші за смартфон, т.к. у разі чого її можна витягти, але також може не повезти з якістю накопичувача. Я не рекомендуватиму марки SD-карт, але при покупці варто почитати відгуки та звернути увагу на ціну. Також украй не рекомендую купувати зовнішній накопичувач у сумнівних місцях. Це не гарантує 100% успіху, та й у принципі його не існує. Завжди буде присутня навіть найменша частка ймовірності несприятливого результату, але здебільшого все складається добре.

Висновок: користуйтеся SD-картою, якщо в цьому є необхідність або ви бачите певну корисність для себе. На життєдіяльності смартфона це ніяк не відбивається.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
  • Останні записи

    3 помилки, яких слід уникати при виборі місця для Wi-Fi-роутера

    У мене теж була ситуація, коли інтернет постійно "тупив", а гаджети ледве ловили Wi-Fi. Виявилося,…

    23.12.2024

    Прогнози на 2025 рік: 5 змін у світі технологій і соціальної сфери

    А ви колись замислювалися, як саме зараз користуєтеся технологіями? От спробуйте подумки пригадати. Це важливо,…

    23.12.2024

    iPhone 18 Pro стане конкурентом професійних фотоапаратів

    Наразі всі "прошки" від iPhone 14 до iPhone 16 Pro мають фіксовану діафрагму з апертурою…

    23.12.2024

    3 причини, чому варто вимикати Wi-Fi на смартфоні на ніч

    Багато людей не вимикають Wi-Fi на смартфоні на ніч, і, чесно кажучи, це не найкраща…

    23.12.2024

    AirPods стали основним джерелом рекордного прибутку для Apple

    Четвертий рік поспіль виручка від продажів AirPods від Apple перевищує 18 млрд доларів щорічно. Що…

    23.12.2024

    Android 16 обіцяє революцію в керуванні повідомленнями

    Якщо вам набрид постійний потік повідомлень на Android, то, здається, Google працює над тим, щоб…

    23.12.2024