Вітаю вас на своєму каналі! Нещодавно була стаття на схожу тему, пов’язану зі зберіганням файлів на флешці. Сьогодні ми поговоримо про використання карт пам’яті в телефоні. Звісно, SD-карти можна вставляти не тільки в смартфон, але також і ноутбук, якщо є відповідний порт для адаптера або перехідник.
Взагалі, SD-карта – це доволі корисний пристрій, якщо ви не маєте можливості придбати смартфон із великою кількістю пам’яті або як у моєму випадку – можна було доплатити кілька тисяч за ту саму модель та отримати об’єм сховища у 2 рази більший, але розумні думки запізнились, хоча карту пам’яті потім я б усе одно поставила.
Виходячи з абзацу вище, картка пам’яті потрібна для розширення пам’яті смартфона (вибачте за тавтологію) та зберігання файлів на ній.
1. Угоди використання карт пам’яті
- Зберігання фотографій, відео, музики, документів – відсортування від внутрішнього сховища смартфона, зайнятого рештою.
- Можливість витягти дані після смерті гаджета. Якісна SD-карта здатна його пережити та доступ до файлів збережеться, якщо смартфон ніяк не вдасться реанімувати. У разі я не розглядаю хмарні сховища, т.к. зараз мова не про них, і, звичайно ж, важливі файли варто дублювати в кількох джерелах .
Але це все ви без мене знали. Перейдемо до міфів, які були помічені в одного автора (тільки в нього ця інформація представлена на повному серйозі).
2. Міфи використання карток пам’яті
- Погіршується продуктивність смартфона.
SD-карта – це зовнішній носій, який не впливає на ПЗ гаджета і в тому числі продуктивність. На ньому легко зберігаються файли.
- Низька надійність.
Тут думки поділяються, але я так скажу – найчастіше карти пам’яті надійніші за смартфон, т.к. у разі чого її можна витягти, але також може не повезти з якістю накопичувача. Я не рекомендуватиму марки SD-карт, але при покупці варто почитати відгуки та звернути увагу на ціну. Також украй не рекомендую купувати зовнішній накопичувач у сумнівних місцях. Це не гарантує 100% успіху, та й у принципі його не існує. Завжди буде присутня навіть найменша частка ймовірності несприятливого результату, але здебільшого все складається добре.
Висновок: користуйтеся SD-картою, якщо в цьому є необхідність або ви бачите певну корисність для себе. На життєдіяльності смартфона це ніяк не відбивається.