Статті

Як перевірити вологозахист смартфона, не занурюючи його у воду: є простий спосіб

Share
Час читання: 2 хв.

Щоб перевірити, чи є у вашого смартфона функція, що забезпечує захист від вологи, необов’язково опускати пристрій у воду. Є також “сухий” спосіб перевірки, який дасть змогу точно визначити, чи варто вам переживати, якщо ви раптом упустили свій улюблений девайс у воду.

Такий спосіб перевірки також буде актуальним для тих користувачів, хто точно знає про наявність вологозахисту в їхніх смартфонах, але хоче переконатися, що він все ще працездатний, особливо після багатьох років експлуатації девайса.

Крім того, “сухий” спосіб може бути корисним, якщо ваш телефон був підданий ремонту. Після розбирання багато користувачів вологозахищених смартфонів (не без причини) починають сумніватися в тому, що їхній гаджет, як і раніше, має такий самий рівень вологозахисту, що і до ремонту. Особливо враховуючи, що не всі сервісні центри надають гарантії на вологозахист після розбирання смартфона.

Як перевірити вологозахист смартфона без води

На виручку прийдуть спеціальні додатки, створені саме для таких цілей. Найпопулярнішим вважається Water Resistance Tester. Додаток використовує барометричний датчик, який є практично в кожному сучасному смартфоні.

Працює це так: додаток заміряє тиск у різних місцях корпусу смартфона, тим самим перевіряючи, чи працюють захисні пломби. На певному етапі програма попросить із силою натиснути на дві зазначені точки на екрані. На підставі перепаду тиску тестер покаже, чи є у смартфона вологозахист.

Якщо Water Resistance Tester покаже відсутність захисту від вологи, то смартфон потрібно буде тримати подалі від рідин. Сама програма ж безкоштовна, але в ній є реклама, яка прибирається за один долар.

А якщо ви в пошуках нового телефону, зверніть увагу, чи є в його характеристиках згадка IP67 або IP68. Якщо так, то це означає, що в першому випадку смартфон не боїться пилу і короткострокового занурення під воду, у другому – пилу і більш тривалого занурення.

Причому, це не обов’язково має бути дорогий флагманський смартфон – так, у представленого напередодні 250-доларового “середняка” від Xiaomi теж є захист IP68.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Apple змусила Intel відступити: чому компанія не змогла зберегти лідерство в процесорах

    Intel ненароком посприяла успіху М-чіпів Apple, - розповів колишній співробітник останньої Майк Мортон. За його…

    25.12.2024

    Грудневе оновлення для Google Pixel викликає скидання мережі на смартфонах

    На Reddit про проблему заявили власники Google Pixel 7, 8 і 9. Смартфон періодично скидає…

    25.12.2024

    Смартфони 2025 року отримають екрани з революційним антивідблисковим покриттям

    Останнім часом активно обговорюють нову технологію, що покращує якість зображення на смартфонах — наднизьке антивідблискове…

    25.12.2024

    Apple оновить AirTag вперше за 4 роки: запуск у 2025 році

    За повідомленнями зарубіжних ЗМІ, Apple готується до випуску нового смарт-трекера AirTag 2 у середині 2025…

    25.12.2024

    Примусовий продаж Chrome та Android: як Google протистоїть регуляторам

    Юридична битва між Google і Міністерством юстиції США досягла переломного моменту після того, як суд…

    25.12.2024

    Nothing розширює лінійку смартфонів Phone (3a) і Phone (3a) Plus

    Ключовим технічним нововведенням стане поява телеоб'єктивів. Якщо Phone (3a) отримає стандартний телеоб'єктив, то старша модель…

    25.12.2024