Названо 12 порад щодо економії заряду батареї на вашому iPhone

Якщо вам цікаво, як заощадити час автономної роботи на вашому iPhone, не дивіться далі.

UPG

Ви завжди можете щось зробити для економії заряду батареї вашого iPhone. Ваш телефон може бути старим або новим, але, сподіваюся, наведені нижче рекомендації допоможуть вам скоротити час між заряджаннями.

У цій статті будуть розглянуті поради, які можуть поліпшити час автономної роботи iPhone негайно, а також інші, які допоможуть подовжити загальний термін його служби, що, зі свого боку, з часом збільшить час зарядки. Дивіться, хоча iPhone регулярно вважаються одними з найкращих телефонів у світі, як і будь-який інший пристрій з батарейним живленням, їхні акумулятори, безсумнівно, з часом розряджаються. Це явище відоме як хімічне старіння і поступово призводить до скорочення часу між заряджаннями, що може пояснити швидку розрядку акумулятора iPhone.

Пам’ятаючи про цю неминучість, важливо думати про батарею вашого телефону в довгостроковій перспективі, навіть якщо вона нова, і використовувати деякі функції iPhone, щоб продовжити термін служби вашої батареї (а згодом і її зарядну здатність) надалі. Щоб допомогти в цьому, розумно виконати деякі, якщо не всі кроки, які ми пропонуємо тут. А також періодично перевіряти загальний стан батареї вашого iPhone в меню батареї додатка “Налаштування”, щоб отримати уявлення про її хімічний склад.

Якщо ваш iPhone не заряджається, ці поради можуть допомогти вам вирішити проблему.

Без зайвих слів, ось як заощадити заряд батареї на iPhone.

1. Як увімкнути оптимізовану зарядку акумулятора на iPhone

Для батареї шкідливо проводити весь час при повній зарядці. Тому, щоб збільшити термін служби батареї, переконайтеся, що ви увімкнули оптимізовану зарядку акумулятора. При увімкненому пристрої ваш iPhone дізнається ваш щоденний режим зарядки, він зачекає 80%, перш ніж зарядити 20%, що залишилися, безпосередньо перед тим, як ви зазвичай почнете користуватися телефоном – наприклад, коли ви прокинетеся. Таким чином, батарея витрачає менше часу на повну зарядку, і згодом у вас будуть триваліші періоди між зарядками.

1. Відкрийте установки, а потім торкніться батареї .

2. Виберіть пункт Стан акумулятора та переключіть оптимізоване заряджання акумулятора у положення ON .

2. Як використовувати режим низького споживання енергії на iPhone

Режим низького споживання енергії дуже зручний для продовження терміну служби батареї вашого iPhone, коли ви трохи перестаралися. Це досягається за рахунок певних налаштувань вашого iPhone, відключення або обмеження функцій, включаючи 5G, візуальні ефекти, частоту оновлення та яскравість екрана. Однак це дозволить вам заощадити дорогоцінний час на те, щоб дістатися до розетки.

1. Відкрийте установки, а потім торкніться батареї .

2. Перемкніть режим низького споживання енергії в положення увімк .

3. Як увімкнути автоматичну яскравість на iPhone

iOS часто є найкращим суддею про те, коли ваш iPhone повинен виконувати певні дії. Нам часто подобається думати, що ми знаємо краще, і я винен у тому, що регулярно відключаю цю функцію, воліючи регулювати яскравість самостійно. Однак факт залишається фактом: якщо ви хочете досягти найкращого балансу між зручністю використання та часом автономної роботи, вам слід використовувати функцію автоматичної яскравості, яка регулює яскравість екрану вашого iPhone залежно від умов навколишнього освітлення.

1. Відкрийте налаштування, а потім торкніться Спеціальні можливості .

2. Виберіть “Дисплей” та “Розмір тексту”, потім прокрутіть вниз і переключіть автоматичну яскравість у положення увімк .

4. Як увімкнути функцію зменшення руху на iPhone

Коли ви відкриваєте програми, ви, можливо, помітили, що в міру того, як плитка перетворюється на програму, з’являється плавна анімація, це ефект руху. Аналогічно, переміщуючи свій iPhone, ви можете помітити, що плитки та значки злегка переміщаються щодо ваших шпалер, що називається ефектом паралаксу. Обидва споживають заряд батареї і можуть бути відключені (до речі, це те, що робить для вас режим низького енергоспоживання).

1. Відкрийте налаштування, а потім торкніться Спеціальні можливості .

2. Виберіть Рух, а потім переключіть режим Зменшення руху в положення увімк.

5. Як обмежити частоту оновлення екрана на iPhone

Якщо у вас є iPhone останньої моделі Pro, такий як iPhone 13 Pro або iPhone 13 Pro Max, частота оновлення екрану вашого телефону становить 120 Гц. Така висока частота оновлення потребує більше енергії, тому її відключення – чудовий спосіб економії енергії. Знову ж таки, це станеться, коли ви увімкнете режим низького енергоспоживання.

1. Відкрийте налаштування, а потім торкніться Спеціальні можливості .

2. Виберіть Рух, а потім переключіть Обмеження частоти кадрів у положення увімк .

6. Як вимкнути фонове оновлення програм на iPhone

Коли ви підключені до Інтернету, програми на вашому телефоні будуть оновлювати контент у фоновому режимі. Це корисна фонова задача, але вона може трохи розрядити батарею, тому її варто вимкнути. Знову ж таки, ця функція також відключена в режимі низького енергоспоживання. Ось як вимкнути фонове оновлення програми.

1. Перейдіть до Установки, а потім торкніться Загальні .

2. Виберіть “Оновити фонову програму”, а потім торкніться “Оновити фонову програму”.

3. Натисніть Вимкнути.

4. В якості альтернативи на сторінці оновлення фонової програми вимкніть цей параметр для окремих програм .

7. Як обмежити служби позиціонування на iPhone

Щоразу, коли ваш телефон використовує GPS, він споживає електроенергію. Ви могли б повністю відключити служби позиціонування, але деяким програмам це необхідно для виконання їх намічених функцій, наприклад Google Maps, що означає, що вам доведеться знову вмикати GPS при кожному їх використанні. Краще обмежити використання ваших програм службами позиціонування лише під час вашого використання або коли вони попросять вас про це.

1. Перейдіть до налаштування, а потім торкніться Конфіденційність .

2. Виберіть служби розташування .

3. Виберіть кожну програму окремо та натискайте під час використання програми .

4. Крім того, натисніть Запитати наступного разу або коли я поділюсь .

8. Як вимкнути Wi-Fi, Bluetooth та AirDrop на iPhone

Wi-Fi, Bluetooth та AirDrop споживають електроенергію під час використання. Навіть якщо ви не використовуєте свій iPhone, він може обшукувати околиці у пошуках мереж Wi-Fi або шукати інші пристрої через Bluetooth та AirDrop. Вимкніть Wi-Fi та Bluetooth, щоб вимкнути лот (оскільки AirDrop використовує Bluetooth для пошуку інших пристроїв).

1. На головному екрані потягніть верхній правий кут , щоб відкрити Центр керування.

2. Торкніться піктограм Wi-Fi та Bluetooth , щоб вимкнути їх.

3. В якості альтернативи відкрийте Установки , виберіть Wi-Fi та/або Bluetooth та натисніть відповідний перемикач у положення вимк .

9. Як оновити iOS на iPhone

Операційна система вашого iPhone, iOS є майстром в управлінні вашим телефоном. Apple постійно вдосконалює та оновлює її, у тому числі підвищуючи продуктивність та енергоспоживання. Слідкуйте за оновленнями.

1. Відкрийте установки , а потім торкніться Загальні .

2. Виберіть Оновлення програмного забезпечення , потім натисніть Оновити та встановіть , якщо оновлення готове.

3. Торкніться автоматичного оновлення та переконайтеся, що обидва перемикачі встановлені в положення увімкнути .

10. Як заощадити час автономної роботи на iPhone: припиніть закривати програми

Давно встановлений факт, що перегляд програм, закритих з режиму багатозадачності, не сприяє економії заряду батареї. Ці програми запускаються у зупиненому стані після припинення їх використання та не впливають на продуктивність або термін служби батареї. Насправді перезапуск деяких програм після їх закриття потребує більше енергії, ніж просто призупинення їхньої роботи. Отже, якщо ви волієте закривати програми, що особливо часто використовуються, перестаньте закривати їх .

Однак тут є одна застереження. Деякі програми дійсно запускаються у фоновому режимі за допомогою батареї. Ви можете перевірити, чи виконує програму це в меню Батареї.

1. Відкрийте установки, а потім торкніться батареї .

2. Перейдіть до розділу “Використання батареї залежно від програми”.

3. Якщо під назвою будь-якої програми вказано “Фонова активність”, то вони працювали у фоновому режимі. Справа ви побачите відсоток від загального енергоспоживання, що споживається програмою. Це звичайна справа для таких програм, як VPN, які працюють у фоновому режимі, поки ви займаєтеся іншими справами.

4. Натисніть Показати активність . Тепер під назвою програми ви побачите, скільки із загального часу, протягом якого програма споживала електроенергію, припадало на те, поки програма була на екрані (тобто поки ви ним користувалися), і скільки – у фоновому режимі. Виконайте крок 6, щоб запобігти оновлення програми у фоновому режимі та заощадити заряд батареї, але майте на увазі, що для таких програм, як VPN, які використовують батарею у фоновому режимі як частину своєї звичайної роботи, це мало що дасть (оскільки вони не використовують батарею переважно для оновлення у фоновому режимі). У цих випадках вам необхідно видалити програму.

Якщо ви бачите “Аудіо” під програмою, а під час перевірки активності відображається фоновий час, вам нема про що турбуватися. Це нормально для таких програм, як Spotify або Apple Music, які технічно використовують живлення у “фоновому режимі” під час відтворення. Насправді, це відбувається не у фоновому режимі, оскільки ви слухаєте їх висновок — і це саме те, що ви хочете, щоб вони робили в будь-якому випадку. Такі програми, як YouTube, також показуватимуть “Аудіо” та фонову активність, коли ви виконуєте кастинг на інший пристрій, наприклад телевізор, оскільки технічно це не екранний час.

11. Як уповільнити старіння батареї на iPhone: уникайте екстремальних температур

Крім увімкнення оптимальної зарядки акумулятора на кроці 1, є кілька інших способів продовжити загальний термін служби акумулятора. Надзвичайно високі температури навколишнього середовища можуть призвести до незворотного пошкодження батареї вашого iPhone, а це означає, що ви будете витрачати менше часу на кожну зарядку. Не піддавайте свій iPhone впливу температури навколишнього середовища вище 35 ° C і особливо уникайте заряджання в таких умовах . Якщо на вулиці, де ви знаходитесь, температура вище вказаної, залиште та зарядіть телефон усередині, де прохолодніше.

Маючи це на увазі, варто знати, що в деяких випадках ваш телефон може надмірно нагріватися під час заряджання, що може призвести до пошкодження акумулятора. Якщо ви використовуєте чохол, перевіряйте пристрій під час заряджання і, якщо воно гаряче, знімайте чохол під час заряджання .

12. Вимкніть тактильні відчуття клавіатури

Якщо ваш iPhone працює під керуванням iOS 16, можливо, ви вже випробували нову опцію зворотного зв’язку із тактильною клавіатурою. Це робить процес набору тексту приємнішим, але, як нещодавно визнала Apple, це споживає електроенергію і, отже, може вплинути на термін служби батареї.

Якщо ви забули, як ви увімкнули тактильні функції клавіатури, або хочете перевірити ще раз, перейдіть в розділ ” Звуки та тактильні функції ” у програмі ” Параметри “, потім “Зворотний зв’язок з клавіатурою”. Торкніться тактильного перемикача, щоб увімкнути або вимкнути його.

От і все. Тепер у вас є цілий арсенал порад щодо економії заряду батареї, що дозволяють максимально продовжити термін служби батареї і, можливо, ще більше продовжити термін служби iPhone.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я