Як правильно і безпечно продезінфікувати мобільний телефон

UPG

Дезінфекція телефону і збереження його в чистоті – це хороша навичка, але не всі володіють достатніми знаннями або часом, щоб ефективно виконувати це завдання.

Мобільні телефони – місце накопичення безлічі бактерій. Дослідження журналу Germs у 2017 році виявило, що на екранах телефонів, які належать підліткам, мешкає значна кількість вірусів і бактерій. Однак не варто панікувати, оскільки телефони не вважаються джерелами захворювань.

Як очистити та дезінфікувати мобільний телефон

Очищення та дезінфекція телефону дуже прості. Для цього дотримуйтесь цих кроків:

  1. Насамперед вимкніть телефон.
  2. Потім обережно протріть зовнішню частину телефону чистою серветкою з мікрофібри, щоб видалити плями та бруд. Це не знищить мікроби, але видаляє їх із поверхні. Використання мікрофібри краще звичайної серветки, оскільки вона ефективніше видаляє бруд і жир.
  3. Потім візьміть серветку, що дезінфікує, спеціально призначену для електронних пристроїв, оскільки вона ефективно нейтралізує залишкових мікробів.
  4. Протріть всю поверхню телефону, уникаючи портів.
  5. Дозволіть телефону висохнути протягом 5 хвилин.
  6. Потім знову візьміть серветку з мікрофібри та протріть залишкову вологу на телефоні. Використовуйте нову або чисту серветку.
  7. Нарешті, повторіть ту ж саму процедуру з корпусом телефону.

Дезінфекція телефону буде ще більш ефективною при використанні спеціальних засобів для знезараження, які стали дуже популярними під час пандемії кілька років тому. Вони допомагають додатково дезінфікувати пристрій та деякі з них здатні видаляти до 99% бактерій з мобільного телефону. Але не варто обробляти ними внутрішні деталі гаджета!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я