Чому не можна брати смартфон у туалет

UPG

Завдяки гаджету людині не нудно під час вимушеної перерви: є можливість зайнятися інтернет-серфінгом, відповісти на повідомлення, почитати електронну книжку, увімкнути захопливу мобільну гру.

Однак, незважаючи на всі переваги використання мобільника в туалеті, брати пристрій у це приміщення не варто.

Річ у тім, що можна зіткнутися відразу з кількома проблемами, про ймовірність появи яких багато користувачів навіть не здогадуються.

Забруднення поверхні пристрою

Багато людей забувають опустити кришку унітазу перед змивом. У підсумку над сантехнікою з’являється ціла “хмара” мікроскопічних крапельок.

Зрозуміло, цю вологу не можна назвати чистою. І вона осідає на різних поверхнях. Зокрема й на смартфоні, якщо людина взяла його з собою в туалет.

Потім доведеться користуватися досить брудним смартфоном. Адже вчасно продезінфікувати гаджет вдається далеко не завжди.

Ризик падіння смартфона в унітаз

Багато користувачів упевнені: “Вже я-то точно ніколи не впущу мобільник в унітаз!”

Але на ділі все може скластися інакше. Допустити помилку може навіть найакуратніша й найобережніша людина. Тож зайвий раз ризикувати і брати з собою телефон у туалет не варто.

Надмірне напруження

Здійснюючи відправлення природних потреб, людина має бути розслабленою.

Але якщо в руках знаходиться мобільник, то доводиться зайвий раз напружуватися.

Не виключено, що людину настільки захопить інтернет-серфінг, що вона залишиться у вбиральні надовго. А тривале напруження загрожує появою недуг.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я