Статті

Як налаштувати VPN на Android і більше ніколи його не вимикати

Share
Час читання: < 1 хв.

На пристроях Android, на відміну від iPhone, можна налаштувати роботу VPN для конкретних додатків і залишити його постійно активованим, уникаючи проблем із трафіком. Давайте розглянемо, як налаштувати VPN для окремих додатків.

Підкреслимо що при цьому витрата заряду акумулятора не збільшується, і не потрібно витрачати час на встановлення з’єднання. З усіх VPN-сервісів, доступних у Google Play, оптимальним можна назвати AdGuard VPN. Він пропонує великий вибір серверів і працює з хорошою швидкістю.

Як налаштувати VPN на Андроїд? Давайте почнемо з AdGuard VPN і подивимося, як вимкнути VPN для конкретного додатка:

  • Відкрийте додаток AdGuard VPN.
  • Перейдіть на вкладку “Налаштування додатків”.
  • У цьому розділі вимкніть усі додатки, де вам не потрібен VPN. Можна залишити Google Chrome і кілька соціальних мереж.

Після виконання цих налаштувань закрийте AdGuard VPN, а потім відкрийте його знову і встановіть з’єднання із сервером. Тепер VPN працюватиме тільки для обраних вами додатків, а решта залишаться недоторканими. У деяких додатках стільникових операторів або сервісів, таких як Яндекс.Маркет або Валдберіс, ви могли побачити рекомендацію вимкнути VPN. Ігноруйте це повідомлення. Програми просто зчитують підключення з налаштувань, але не можуть виявити обмежень.

Подібні налаштування доступні також в інших популярних VPN-додатках. Вони можуть розташовуватися в різних розділах або мати трохи інші назви, наприклад, “Роздільне тунелювання”, “Налаштування застосунків” або “Винятки”. Зверніть увагу, що в деяких сервісах ця функція може бути доступна тільки за платною підпискою. Наприклад, у “Planet VPN” або “VPN – швидкий і безпечний ВПН”. Якщо ви є постійним користувачем цих сервісів, вам доведеться придбати преміум-передплату, яка дасть вам змогу найбільш гнучко налаштувати всі параметри.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
Tags: поради
  • Останні записи

    Samsung запатентувала смартфон з вібруючим дисплеєм

    У Samsung щодо ідей все добре. Компанія запатентувала ідею смартфона з екраном, що вібрує в…

    16.11.2024

    Samsung готує бета-версію One UI 7

    Samsung продовжує розвивати свою операційну систему, і анонс бета-версії One UI 7 привернув увагу багатьох…

    16.11.2024

    YouTube заполонили піратські фільми у високій якості

    На YouTube з'явилося безліч каналів, що пропонують безкоштовні голлівудські фільми в хорошій якості, включно з…

    16.11.2024

    Casio представила розумне кільце у стилі класичного G-SHOCK 5000 з вбудованим екраном

    Новинка, позначена каталожним номером CRW-001-1JR, надійде в продаж у Японії в грудні поточного року за…

    16.11.2024

    WhatsApp впровадив можливість зберігати чернетки повідомлень

    Цього тижня користувачам WhatsApp стала доступна функція збереження чернеток повідомлень. Тепер месенджер повідомить користувачеві, якщо…

    16.11.2024

    Проблеми з виробництвом Exynos 2500 змушують Samsung обирати Qualcomm

    Як повідомляє інтернет-видання Gizmochina, інсайдер під псевдонімом Ice Universe заявив, що Samsung оснащуватиме всі моделі…

    16.11.2024