Як налаштувати VPN на Android і більше ніколи його не вимикати

UPG

На пристроях Android, на відміну від iPhone, можна налаштувати роботу VPN для конкретних додатків і залишити його постійно активованим, уникаючи проблем із трафіком. Давайте розглянемо, як налаштувати VPN для окремих додатків.

Підкреслимо що при цьому витрата заряду акумулятора не збільшується, і не потрібно витрачати час на встановлення з’єднання. З усіх VPN-сервісів, доступних у Google Play, оптимальним можна назвати AdGuard VPN. Він пропонує великий вибір серверів і працює з хорошою швидкістю.

Як налаштувати VPN на Андроїд? Давайте почнемо з AdGuard VPN і подивимося, як вимкнути VPN для конкретного додатка:

  • Відкрийте додаток AdGuard VPN.
  • Перейдіть на вкладку “Налаштування додатків”.
  • У цьому розділі вимкніть усі додатки, де вам не потрібен VPN. Можна залишити Google Chrome і кілька соціальних мереж.

Після виконання цих налаштувань закрийте AdGuard VPN, а потім відкрийте його знову і встановіть з’єднання із сервером. Тепер VPN працюватиме тільки для обраних вами додатків, а решта залишаться недоторканими. У деяких додатках стільникових операторів або сервісів, таких як Яндекс.Маркет або Валдберіс, ви могли побачити рекомендацію вимкнути VPN. Ігноруйте це повідомлення. Програми просто зчитують підключення з налаштувань, але не можуть виявити обмежень.

Подібні налаштування доступні також в інших популярних VPN-додатках. Вони можуть розташовуватися в різних розділах або мати трохи інші назви, наприклад, “Роздільне тунелювання”, “Налаштування застосунків” або “Винятки”. Зверніть увагу, що в деяких сервісах ця функція може бути доступна тільки за платною підпискою. Наприклад, у “Planet VPN” або “VPN – швидкий і безпечний ВПН”. Якщо ви є постійним користувачем цих сервісів, вам доведеться придбати преміум-передплату, яка дасть вам змогу найбільш гнучко налаштувати всі параметри.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я