Коли і як часто потрібно перезавантажувати смартфон, щоб він нормально працював: корисні поради

UPG

В умовах повномасштабної російсько-української війни дуже важливо в будь-якій ситуації залишатися на зв’язку. Ймовірно, всі користувачі смартфонів на певному етапі стикалися з ситуацією, коли їхній пристрій починав підглювати або працювати повільніше, ніж зазвичай.

У більшості випадків перезавантаження смартфона – перше, що слід зробити при виявленні будь-яких проблем із пристроєм. Однак іноді ми зловживаємо цією функцією, призводячи до ще серйозніших проблем. Тому виникає закономірне запитання – як часто потрібно перезавантажувати телефон. Спробуємо на нього відповісти.

Коли може виникнути така необхідність

Смартфон запрацював повільно, вас не влаштовує його продуктивність, потрібно виправити помилки або оновити систему.

У всіх цих випадках відбувається автоматичний перезапуск телефону або ж користувачі самостійно натискають кнопку на бічній панелі смартфона і користуються функцією “перезавантаження”. І чинять дуже правильно, якщо дотримуються простих правил.

Як часто потрібно перезавантажувати смартфон

Фахівці рекомендують перезавантажувати смартфон не рідше одного разу на тиждень. Краще один раз на кілька тижнів. Це допоможе позбутися перегріву, “гальмування” системи, звільнити оперативну пам’ять і запобігти роботі енергоємних додатків у фоновому режимі.

Як правило, телефон завжди перебуває в режимі користування або в режимі очікування. Тому деякі користувачі задаються питанням, що краще – перезавантаження або вимкнення смартфона. Насправді, особливо різниці немає, оскільки функції досить схожі за своїм алгоритмом дії.

Також для багатьох важлива інформація про те, як часто можна перезавантажувати планшет. З цією технікою відповідь аналогічна – робити це рекомендовано раз на тиждень або раз на кілька тижнів.

А що буде, якщо не перезавантажувати телефон

Є люди, які не перезавантажують телефон зовсім або роблять це дуже зрідка. Така тактика не дуже правильна, якщо ви хочете зберегти продуктивність на високому рівні. Якщо ви не будете проводити процедури, то:

ризикуєте отримати проблеми з батареєю, оскільки деякі програми продовжуватимуть працювати у фоновому режимі; телефон “глючитиме”, бо деякі програми конфліктуватимуть між собою; пам’ять буде забита зайвими даними.

Також перезавантаження – чудовий спосіб позбутися короткочасних проблем перед передачею пристрою майстру або купівлею нового. За допомогою його можна швидко позбутися зависань або помилок, нехай і в короткостроковій перспективі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я