Як збільшити час роботи від батареї у смартфона – кілька простих способів

UPG

У сучасному світі смартфони стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Але дуже часто нас підводить акумуляторна батарея – на жаль, поки що енергонезалежність смартфона залишає бажати кращого. Будь-який смартфон розрядиться, якщо його активно використовувати цілий день, особливо під час завантаження файлів або роздачі інтернету.

У цій статті ми розглянемо кілька ефективних методів, які допоможуть збільшити час автономної роботи смартфона. Не забудьте підписатися на мій блог і поставити лайк.

Оновіть гаджет

Оновлення операційної системи може містити поліпшені алгоритми, які можуть підвищити енергоефективність роботи смартфона. Розробники постійно аналізують свій код і покращують роботу операційної системи. Переконайтеся, що у вас встановлено останню версію операційної системи – можливо, гаджет працюватиме краще.

Вимкніть непотрібні функції

Вимкніть функції, які ви не використовуєте на даний момент: Bluetooth, Wi-Fi, мобільну передачу даних, GPS, автоматичне регулювання яскравості та автоповорот. Це допоможе знизити споживання енергії та продовжити час роботи від батареї.

У разі, якщо вам необхідно зберегти заряд надовго, але залишатися на зв’язку через месенджери, то можна в налаштуваннях мобільної мережі змінити тип підключення з 4G на 3G. Швидкість буде дуже маленька, але текстові повідомлення та сповіщення прийдуть без проблем.

Перевірте налаштування яскравості екрана

Зменшіть яскравість екрана до комфортного рівня. Яскравий екран сильно впливає на споживання енергії, тому його зменшення може значно подовжити час роботи від батареї. Під екраном смартфона розташовується потужне підсвічування, яке витрачає багато енергії.

Закрийте фонові додатки

Фонові додатки також споживають енергію пристрою. Закрийте всі непотрібні програми та керуйте активними додатками, щоб скоротити навантаження на батарею. Безліч віджетів на головному екрані теж погано – адже такі додатки працюють постійно, навіть коли вони вам не потрібні.

Використовуйте режим енергозбереження

У будь-якому смартфоні є режим економії енергії. У цьому режимі знижується активність фонових додатків і процесів. Активуйте цей режим, коли помітите, що рівень заряду батареї падає швидше, ніж зазвичай.

Виберіть темну тему оформлення

Увімкнення темної теми оформлення може заощадити енергію, особливо якщо у вас використовується смартфон з OLED екраном. Темні пікселі споживають менше енергії, ніж яскраві.

Обмежте сповіщення та синхронізацію

Вимкніть зайві сповіщення для застосунків, які вам необхідні, і обмежте синхронізацію з хмарними сервісами. Це допоможе знизити навантаження на батарею і збільшити час автономної роботи.

Слідкуйте за рівнем підключення до стільникового зв’язку

Що менше “паличок” в індикаторі підключення до мережі, то більше енергії споживає ваш смартфон – це означає, що базова станція (антена) розташована на значній відстані від вас. Можливо, в ці моменти зв’язок вам не потрібен і можна перевести свій смартфон у режим польоту, щоб зберегти заряд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 коментар

  1. Не “особливо якщо у вас використовується смартфон з OLED екраном”, а тільки з OLED, тому що для TFT екрану всерівно яка тема. хоч темна хоч зелена. там підсвітка світить завжди, коли він активний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я