Названо прості правила, які подовжують життя бездротових навушників

UPG

Експерти назвали кілька нескладних правил, які допоможуть продовжити життя бездротовим навушникам.

Забруднення не тільки призводить до розмноження бактерій, а й впливає на гучність – стає погано чути співрозмовника, погіршується якість звучання музики.

У внутрішній частині боксу збирається більше бруду і пилу, тому очищення потрібно починати зсередини. Магніти, за допомогою яких закріплюються навушники у футлярі, також притягують дрібні частинки. Важливо одразу видалити сміття, бо воно може потрапити в зарядні порти – тоді виникне проблема з живленням гарнітури. За навушниками доглядають у такий спосіб:

  • за допомогою зубочистки видаліть бруд під кришкою та з інших місць;
  • приберіть пил і сміття за допомогою щітки з м’якою щетиною;
  • протріть поверхні змоченою в спирті ватною паличкою, а пази для навушників – сухою.

Слідкуйте, щоб волога не потрапила в зарядні порти. Не використовуйте голки та інші гострі предмети, що залишають подряпини. Зовні футляр досить витерти ватним диском, змоченим у спирті, після чого прибрати залишки вологи.

Також необхідно почистити навушники від сірки. Для цього можна використовувати ватяні палички і диски, дерев’яні зубочистки і спирт. У бездротових навушників, таких як AirPods, є тонка сіточка динаміка, яка контактує з вушною раковиною. Тому в цьому місці накопичуються сірка, пил і бруд.

Ви можете видалити їх за допомогою сухої ватної палички, акуратно торкаючись сіточки. Засохлий бруд прибираємо зубочисткою, а його залишки м’якою щіткою. Змоченим у спирті диском протираємо корпус навушників.

Якщо потрібно почистити гарнітуру з накладками, зніміть амбушури і протріть антисептиком. Сухою ваткою пройдіться по мембрані, щоб прибрати бруд. Навушники з тканинними елементами досить протерти вологою серветкою з антисептиком, потім перейти на зовнішню частину і промокнути сухим ватним диском.

Якщо навушники промокли, потрібно протерти їх сухою серветкою: це прибере зайву вологу. Розмістіть гарнітуру на сухій тканині отвором донизу, щоб злити воду, можна злегка постукати по корпусу.

Для вилучення вологи допускається використовувати кульки силікагелю. Залиште навушники до повного висихання, тільки після цього їх можна буде повернути у футляр.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я