Як дізнатися, які програми розряджають батарею вашого телефону Android

UPG

Якщо батарея вашого Android передчасно розряджається, цей трюк, який може допомогти вам подовжити час між заряджаннями.

Для деяких користувачів Android час автономної роботи може бути постійною проблемою, особливо під час роботи з не флагманським пристроєм (де батареї, як правило, менші, і їх менше вистачить на весь день) або з додатками, які не оптимізовані для автономної роботи.

Ви бачили, як цей сюжет розігрується в багатьох фільмах або серіалах. Персонаж опиняється в дуже складній ситуації і має зробити життєво важливий телефонний дзвінок… тільки для того, щоб дізнатися, що в його телефоні залишилося 1% заряду.

Можливо, це навіть траплялося з вами в реальному житті – і це може бути неприємним досвідом.

З цією метою, як ви дізнаєтеся, які додатки винні в розряді вашої батареї? Дозвольте мені показати вам.

Як перевірити наявність додатків, що розряджають батарею

Що вам потрібно: Щоб слідувати далі, єдине, що вам знадобиться, – це відносно сучасний телефон Android. Я продемонструю це на Android 12, що працює на Pixel 6 Pro. Який пристрій і версію операційної системи ви використовуєте, може вимагати незначної зміни процесу.

З урахуванням сказаного, давайте перейдемо до справи.

1. Відкрийте налаштування

Увійдіть на свій пристрій Android і двічі опустіть панель сповіщень. Клацніть значок шестерні, щоб відкрити додаток “Налаштування”. Ви також можете відкрити додаток “Налаштування” зі скриньки додатків.

2. Отримайте доступ до відомостей про акумулятор

Потрапивши в налаштування, торкніться Батарея.

3. Відкрийте використання батареї

У вікні, що з’явилося, торкніться Використання батареї.

Потрапивши у вікно Використання батареї, ви побачите список встановлених застосунків і відсоток заряду батареї, який вони використовували за останні 24 години.

4. Вживіть заходів

Якщо ви виявите, що застосунок споживає значну кількість енергії, вам слід або закрити цей застосунок, перевірити наявність оновлень, або розглянути можливість його видалення.

Якщо я знаходжу програму з двозначним споживанням заряду батареї, я завжди копаю трохи глибше, щоб з’ясувати, чому. Найчастіше ця проблема виникає, коли щось іде не так із застосунком, і її можна усунути, закривши застосунок або перезавантаживши телефон. Якщо після закриття програми або перезавантаження телефону я виявлю, що ця програма продовжує виконувати ті самі дії (ще через 24 години), я б видалив програму.

Як примусово зупинити додаток

Перебуваючи у вікні використання батареї, торкніться підозрілого додатка, і ви побачите кілька варіантів, один з яких – Примусове зупинення.

Натисніть примусову зупинку, щоб закрити застосунок. Ви також можете налаштувати цю програму для оптимального використання батареї (що настійно рекомендується). Більшість встановлених вами додатків уже мають бути налаштовані на оптимальне використання батареї. Якщо ви виявите, що це не так, обов’язково встановіть це так.

І це, друзі мої, те, як ви можете перевірити витрату батареї ваших додатків Android. Слідкуйте за цим, щоб переконатися, що жодні додатки не виходять з ладу і не починають розряджати батарею занадто швидко, і ви зможете розтягнути час між заряджаннями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я