Названо чотири додатки на телефоні, через які за вами можуть шпигувати

UPG

Якщо ви використовуєте телефон для виходу в інтернет, тоді цілком імовірно, що додатки на ньому таємно шпигують за вами і збирають ваші особисті дані.

Це здається чимось надприродним, але для того, щоб вкрасти ваші дані і навіть зламати ваші банківські рахунки, потрібно зовсім небагато інформації.

Facebook

На жаль, як би ми не любили цей застосунок, він, на думку експертів з безпеки, є одним із найгірших зі збору даних. Багато хто вважає, що Google є нав’язливим. Але Facebook його переплюнув. Якщо і потрібно видалити один додаток для захисту вашої конфіденційності, можливо, варто зробити це саме з ним.

Погодні додатки

Мало хто підозрює, що вони напхані троянами або іншими шкідливими програмами. Деякі з цих додатків також стверджують, що їм потрібні ваші особисті дані для більш точного результату погоди, але це має насторожити. Радимо перевіряти прогноз погоди інакше – на ваших місцевих сайтах.

WhatsApp

Розкриємо вам секрет – нещодавно з’ясувалося, що шахраї атакували користувачів WhatsApp через слабкий рівень захисту. Їм вдалося отримати доступ до контактів і багато іншого завдяки надсиланню спеціально створеного повідомлення на номер користувачів. Хочете стати менш вразливим? Оновіть додаток до останньої версії для Android або iOS.

Instagram

Нагадаємо, що Instagram (як і Whatsapp) належить до Facebook. А це означає, що і з ним слід дотримуватися обережності. Інформація про те, з ким ви спілкуєтеся, куди ходите і що робите, цінна Instagram. Додаток запитує дозвіл на читання ваших контактів, на визначення місця розташування, читання журналу викликів і повний доступ до мережі. Коли ви оновлюєте його, він може автоматично додавати функції, які роблять вас ще більш уразливим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я