Названо 6 причин занадто повільної роботи телефону

UPG

Багато користувачів стикаються з проблемою повільної роботи мобільного телефону. Довго відкриваються або підвисають програми, смартфон не відразу вмикається і глючить, екран не подає ознак життя. Усе це ускладнює використання гаджета.

Щоб розв’язати проблему з повільним смартфоном, слід, як мінімум, знайти причину. Експерти виділяють шість найпоширеніших.

Мало місця

Завантаження та зберігання занадто великої кількості фотографій, відео, музики на смартфоні може зайняти пам’ять телефону та перевантажити його процесор. Тому звільніть гаджет від непотрібних файлів, перемістивши їх на сторонній носій або видаливши.

Погане з’єднання Wi-Fi

Слід перевірити рівень сигналу мережі, якщо телефон почав працювати повільно. Телефон може зависати через слабкий Wi-Fi під час спроби оновити додатки та веб-сторінки.

Операційна система застаріла

Перегляньте статистику оновлення операційної системи, там є дані про усунення проблем або помилок, які можуть сповільнювати роботу телефона. Своєчасне оновлення операційної системи прискорить усі процеси на смартфоні. Тому не відкладайте це і реагуйте на сповіщення пристрою.

Кеш або оперативна пам’ять заповнені

Що більше ви використовуєте пристрій, то більше фрагментів даних зберігається в кеші та пам’яті телефона із застосунків і перегляду веб-сторінок. Величезні обсяги даних можуть “забити” пам’ять і надто навантажувати процесор. Тому проведіть відповідне очищення.

Занадто багато додатків

Не зберігайте на пристрої додатки, якими не користуєтеся, адже вони займають місце і можуть уповільнити роботу гаджета. Крім того, можна закрити всі додатки, що працюють у фоновому режимі, щоб заощадити заряд батареї та використовувати менше трафіку.

Батарея телефона застаріла

На деяких смартфонах, таких як iPhone, у повільній роботі пристрою може бути винен старий акумулятор. Старі батареї змушують операційну систему знижувати продуктивність і швидкість обробки. Слід проконсультуватися з фахівцями і, якщо потрібно, замінити акумулятор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я