Названо п’ять простих способів збільшити швидкість домашнього Wi-Fi

UPG

Домашній інтернет може не працювати не тільки під час вимкнення електроенергії, а й з інших причин.

Щоб сигнал Wi-Fi завжди залишався високим, необхідно виконати кілька простих кроків. Переконайтеся, що всі налаштування вашого роутера відповідають таким рекомендаціям.

Розташування роутера

Роутер повинен знаходитися ближче до пристроїв, які потребують підключення до Wi-Fi. Стіни, шафи і навіть книжкові полиці можуть істотно послабити сигнал, тому слід тримати роутер у прямій видимості.

Також не варто встановлювати роутер поруч із вікнами та біля стін, які ви ділите із сусідами, адже частина сигналу передаватиметься назовні. Якщо ви живете у двоповерховому приватному будинку, то роутер краще переставити якомога вище, щоб Wi-Fi ловив по всьому будинку.

Зміна каналу або діапазону

Для зв’язку з усіма пристроями, що знаходяться в будинку, роутер використовує один з каналів, на які ділиться сигнал Wi-Fi. Це може вплинути на швидкість роботи інтернету, особливо якщо кілька людей одночасно використовують Wi-Fi і всі перебувають на одному каналі. Щоб усунути цю проблему, необхідно перейти на інший канал.

Антени

Якщо на роутері є антени, вони можуть допомогти збільшити швидкість домашнього інтернету. Якщо ви живете у квартирі, то антени слід розмістити вертикально, щоб сигнал поширювався вбік. Що стосується приватних будинків, то краще залишити одну антену вертикально, а іншу горизонтально для трансляції між поверхами.

Кабелі

Швидкість інтернету значно збільшиться, якщо підключити пристрої до роутера за допомогою кабелю. Це може бути телевізор, ігрова приставка або ПК, тобто будь-які пристрої, з якими ви не пересуваєтесь між кімнатами, як з телефоном або ноутбуком.

Оновлення роутера

Якщо швидкість вашого інтернету маленька і вам не вдається самостійно її збільшити, то, можливо, час купувати новий роутер або, якщо роутер новий, то варто пошукати іншого провайдера.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я