Чому один браузер у смартфоні це погано

UPG

Браузер – найосновніший додаток будь-якого смартфона. За допомогою нього ми шукаємо різну інформацію, читаємо новини, а іноді він замінює нам інші додатки. Найкраще мати кілька оглядачів у смартфоні – поставити додатковий браузер можна через магазин додатків.

Зручність і швидкість

Різні браузери можуть мати додаткові функції та можливості, а також різний інтерфейс. Ви можете спробувати кілька різних варіантів і вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і вподобанням. Іноді той чи інший сайт може краще працювати в іншому браузері, ніж у тому, який встановлений на смартфоні за замовчуванням.

Поділ акаунтів

Якщо у вас є кілька акаунтів у соціальних мережах, електронній пошті або інших сервісах, то кілька браузерів можуть допомогти вам розділити і використовувати акаунти одночасно. Не потрібно буде постійно вводити логін і пароль – достатньо відкрити той чи інший браузер з потрібним для вас акаунтом.

Підтримка технологій

Деякі браузери можуть краще підтримувати певні технології та формати файлів. Якщо ви стикаєтеся з проблемами перегляду або відтворення певних веб-сайтів або контенту на одному браузері, ви можете спробувати інший, щоб переконатися, що вам доступні всі функції та можливості. Інший раз один браузер не зовсім коректно читає документи або pdf, зате інший із цим справляється на відмінно.

Безпека

Кілька браузерів можуть допомогти вам розділити дані, щоб запобігти стеженню або змішуванню персональної інформації. Наприклад, ви можете використовувати один браузер для активностей у соціальних мережах і розважальних сайтах, а інший для банківських операцій або роботи. На важливий для вас оглядач можна поставити пароль або пін-код, щоб бути більш захищеним.

Тестування та розробка

Якщо ви розробник або тестуєте веб-сайти, то кілька браузерів дають змогу перевірити й порівняти, як ваш сайт відображається і працює в різних оглядачах.

Додаткові сервіси

Є браузери, в яких вбудовані додаткові сервіси. Наприклад, Яндекс браузер може з одного боку бути повільним, а з іншого боку давати доступ до своїх сервісів без якихось зайвих рухів. За аналогією з Яндексом є також інші оглядачі.

Який висновок? Браузер під смартфон краще підбирати. Наприклад, рідний браузер Xiaomi повільніший, ніж Mozilla Firefox. Також не забуваємо, що вбудований у смартфон оглядач може відображати рекламу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я