Як правильно виймати зі смартфона SIM-картку, щоб не пошкодити свій пристрій

UPG

Щоб замінити SIM-картку без проблем і не пошкодити пристрій, необхідно виконати кілька простих дій.

Докладніше про те, як правильно виймати зі смартфона SIM-карту, щоб не пошкодити свій пристрій, читайте у нашому матеріалі.

Вимкнення телефону

На старіших телефонах знімною задньою кришкою для заміни SIM-картки необхідно було зняти кришку та акумулятор. На сучасних смартфонах з незнімною кришкою слот для SIM-картки зазвичай розташований у бічному відсіку, що відкривається за допомогою спеціального ключика. Такі смартфони підтримують так звану гарячу заміну SIM-картки, тобто її можна замінити без вимкнення телефону. Однак фахівці рекомендують все ж таки вимикати телефон перед заміною SIM-картки, щоб уникнути випадкового пошкодження картки або пристрою.

Режим польоту

Навіть якщо ваш смартфон підтримує гарячу заміну SIM-картки, краще вимкнути його або перевести в режим польоту перед вийманням картки. Це допоможе SIM-карті швидше зареєструватися в мережі та знайти стабільний сигнал.

Виймання SIM-картки

Щоб вийняти SIM-картку, виконайте такі дії:

  1. Увімкніть режим польоту на телефоні.
  2. За допомогою скріпки або іншого тонкого предмета, який зазвичай входить до комплекту телефону, відкрийте бічний слот для SIM-картки.
  3. Акуратно вийміть SIM-картку зі слота.

Вставлення SIM-картки

Щоб вставити SIM-картку, виконайте такі дії:

  1. Вставте SIM-картку в гніздо контактами вниз.
  2. Закрийте бічний слот для SIM-картки.
  3. Вимкніть режим польоту на телефоні.

eSIM

eSIM – це цифрова SIM-карта, яка вбудована у смартфон, смартгодинник або планшет. Вона унеможливлює фізичну SIM-картку, яку необхідно вставляти у пристрій.

eSIM працює так само, як і звичайна SIM-картка, але інформація про неї зберігається в чіпі всередині пристрою, а не на карті. Це дозволяє використовувати два або більше номерів на одному пристрої.

eSIM підтримується не всіма смартфонами, тому при покупці мобільного телефону важливо уточнити це у продавця чи оператора мобільного зв’язку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я