Як використовувати один телефонний номер на двох телефонах

UPG

Можливість приймати дзвінки на двох пристроях може стати чудовим рішенням для економії часу та підвищення продуктивності.

Більшість із нас використовує тільки один телефонний номер на одному телефоні. Але бувають випадки, коли необхідно розподілити контактний номер між двома телефонами, чи то у справах, чи то в поїздках, чи то з інших причин. Як же можна використовувати один номер на двох телефонах і які при цьому можливі недоліки?

Чи можна використовувати один номер на двох телефонах?
Якщо коротко, то так! Ви можете використовувати один номер на двох телефонах, і це цілком законно.

Однак важливо розуміти, що це неможливо зробити, використовуючи дві окремі SIM-картки. Кожен телефонний номер може бути прив’язаний лише до однієї SIM-картки (якщо тільки SIM-картка не була незаконно клонована), тож, якщо ви хочете діяти за правилами, такий варіант неможливий.

Хоча використовувати дві однакові SIM-карти на двох телефонах неможливо, є кілька простих і іноді безкоштовних рішень, що дозволяють використовувати один номер на двох телефонах.

1. Google Voice

Google Voice – це американський застосунок для телефонії, що дає змогу використовувати один номер на кількох пристроях. Відома як телефонна служба VoIP (Voice over Internet Protocol), Google Voice дає змогу здійснювати і приймати дзвінки, а також надсилати й отримувати текстові повідомлення, використовуючи один контактний номер.

Google Voice – надійний сервіс, але не безкоштовний. Наразі Google Voice має три рівні оплати: Starter, Standard і Premier. Стартовий коштує 10 доларів, Стандартний – 20 доларів, а Прем’єр – 30 доларів. Хоча це не так добре, як безкоштовно, але цілком доступно.

Доступ до Google Voice можна отримати через браузер або додаток для смартфонів на базі Android чи iOS.

Google Voice доступний лише для жителів США. Якщо ви живете за межами США, розгляньте інші перераховані варіанти.

2. WhatsApp

Можливо, ви вже використовуєте WhatsApp для надсилання текстових повідомлень і здійснення дзвінків на одному пристрої, але ви також можете використовувати WhatsApp для здійснення дзвінків на декількох пристроях.

Перевага WhatsApp полягає в тому, що він використовує наскрізне шифрування всіх дзвінків і повідомлень, зберігаючи конфіденційність ваших розмов для вас і одержувача. Крім того, це абсолютно безкоштовний додаток із простим інтерфейсом, у якому може розібратися практично кожен.

Для використання WhatsApp на двох телефонах необхідно перейти в розділ “Пов’язані пристрої” в налаштуваннях додатка, доступ до якого можна отримати, натиснувши на три вертикальні крапки в правому верхньому кутку екрана. Тут потрібно натиснути кнопку Зв’язати пристрій, а потім відсканувати QR-код у додатку WhatsApp на другому телефоні.

Завантажити: WhatsApp для Android | iOS (безкоштовно)

3. Телефонна будка

Phone Booth – це онлайн-сервіс, що дає змогу використовувати один номер на двох пристроях.

Phone Booth дає змогу здійснювати місцеві та міжміські дзвінки за одним і тим самим номером на одному або декількох телефонах. При цьому немає необхідності укладати постійний контракт із Phone Booth, а щомісячна плата за користування послугою становить лише 20 дол.

Особливо цікавою функцією Phone Booth є маршрутизація дзвінків. З її допомогою можна спрямовувати дзвінки на відповідний пристрій, що дає змогу не пропустити нічого важливого, якщо ви перебуваєте поза межами фізичної досяжності основного телефону.

Як і Google Voice, Phone Booth використовує VoIP.

4. Переадресація викликів

Переадресація дає змогу переадресовувати виклики з одного пристрою на інший, використовуючи при цьому один і той самий номер. Наприклад, якщо ви перебуваєте в офісі, але отримуєте дзвінок на домашній телефон, переадресація дає змогу перевести дзвінок на ваше поточне місце розташування.

Для використання цієї технології можна скористатися послугами сторонніх компаній або функцією переадресації виклику, що надається оператором мобільного зв’язку. Активувати переадресацію можна також у налаштуваннях телефону.

5. Мультителефонна послуга вашого провайдера

Щоб використовувати один номер на двох телефонах, не обов’язково вдаватися до послуг сторонніх компаній. Залежно від того, яким оператором стільникового зв’язку ви користуєтеся, ви можете отримати доступ до багатотелефонної послуги безпосередньо (хоча, найімовірніше, це коштуватиме додаткових грошей).

Наприклад, у Verizon є додаткова послуга Number Share, що дозволяє використовувати один номер на п’яти пристроях. Наразі використання функції “Домашній загальний номер” коштує додатково 5 доларів США на місяць. Однак протягом перших 90 днів ви зможете користуватися послугою безкоштовно.

Якщо ви живете у Великій Британії, EE пропонує функцію Smart Number, яка дозволяє використовувати ваш номер телефону на п’яти пристроях Apple. Ця функція абсолютно безкоштовна, якщо у вас є тарифний план EE. На жаль, якщо ви не користуєтеся пристроями Apple, ця функція буде недоступна.

Недоліки використання одного номера на двох телефонах
Незважаючи на те що перераховані вище послуги, безумовно, корисні, у них є і недоліки.

Найочевидніший мінус – це додаткові гроші, які ви будете щомісяця витрачати на використання одного номера на двох телефонах. Хоча перераховані платні послуги досить доступні за ціною, тим не менш, вони забирають ваші гроші. Якщо ви хочете вкластися в жорсткий бюджет і не платити за послуги, багато хто з цих багатотелефонних інструментів будуть недоступні.

Деякі сервіси, наприклад Google Voice, також можуть встановлювати обмеження на кількість дзвінків і повідомлень. Це може обмежувати кількість хвилин, проведених на телефоні на місяць, а також кількість символів у тексті. Звісно, звичайний оператор стільникового зв’язку також може встановлювати певні обмеження на дзвінки та тексти, але все ж про це варто пам’ятати.

Для використання таких послуг, як Verizon Number Share, Phone Booth і Google Voice, також необхідне хороше підключення до Інтернету. Ба більше, завжди існує ймовірність того, що використовувана вами функція VoIP, яка потребує підключення до Інтернету, може бути зламана зловмисниками. У результаті злому може бути викрадена конфіденційна інформація, а також інтимні подробиці розмови.

Не потрібно обмежуватися одним телефоном

Якщо ви регулярно стикаєтеся з проблемою поганого підключення до Інтернету, але при цьому часто користуєтеся хорошим стільниковим зв’язком, можливо, вам краще використовувати переадресацію.

Якщо вам необхідно розподілити свій номер по одному або декількох пристроях, не турбуйтеся. У вас є можливість вибору. Просто переконайтеся, що ви вибрали доступну і надійну послугу, щоб не опинитися в гіршому становищі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я