Як правильно вибрати смартфон: 7 корисних порад

UPG

Під час вибору нового телефону дуже важливо звертати увагу на основні аспекти. Це допоможе вибрати модель, яка влаштує користувача не тільки за ціною, а й за характеристиками. Також важливо, скільки такий смартфон зможе працювати без поломок і будь-яких доповнень. Більшість нюансів можна передбачити, якщо знати, на що звертати увагу.

Клас смартфона

Існує три класи смартфонів за ціновою категорією:

  • Бюджетники. Відрізняються низькою ціною (переважно до 150 доларів). Такі смартфони мають не найсильніше “залізо”. У принципі, можна знайти бюджетну модель з дуже непоганими характеристиками. Однак у таких телефонів наголос, переважно, зроблено на чомусь конкретному (камера, процесор, автономність тощо), а інші параметри занижені.
  • Середній клас. Це стабільні непогані смартфони за ціною від 150 доларів і може доходити до 500 у.о. Такі моделі відрізняються непоганими характеристиками, а також працюють стабільно досить тривалий час.
  • Високий клас. Флагманські моделі мають вартість від 500-800 у.о. Мають найкращі параметри на момент випуску. У таких смартфонів велику кількість уваги приділено дизайну і функціоналу.

Операційна система

На момент 2019 року перевага віддається 3 операційним системам для смартфонів, інші, як правило, розробляються для окремих країн. Також компанія Huawey обіцяє представити нову ОС восени 2019.

  • Android. На цій операційній системі працює понад 50% усіх випущених смартфонів. Вона має багато переваг і дає змогу гаджетам бути досить “відкритими” в плані синхронізації. Також надає велику кількість додатків через вбудований Маркет.
  • iOS. Ця ОС належить компанії Apple і на ній працюють виключно смартфони цього бренду. Має досить закриту систему і не дозволяє синхронізацію з пристроями, що не належать даній компанії.

Габарити та діагональ екрана

Вибір діагоналі екрана залежить від потреб користувача. Що більше людина проводить часу за переглядом смартфона, то більшою має бути діагональ. Наприклад, меломанам, які не так часто сидять в інтернеті або читають з телефону, підійде смартфон з діагоналлю близько 3,5 дюймів. А ось для любителів електронних книг або відео ідеальним буде екран від 5 дюймів.

Що стосується габаритів, то тут все простіше. Зараз все частіше випускають смартфони з безрамковим дисплеєм, що робить розмір телефону практично ідентичним його екрану. Навіть телефони з рамками прагнуть зробити їх якомога меншими, а сам телефон тоншим.

Єдиний виняток – смартфони із захистом від вологи, пилу і протиядерні моделі. Найбільш захищені телефони мають досить великі габарити і чималу вагу.

Одна сім-карта чи дві

У цьому разі вибір залежить від користувача. 90% всіх моделей, що випускаються, оснащені слотами під 2 сім-карти і дають змогу користувачам не носити з собою 2 телефони. Тому, якщо є необхідність у телефоні з двома контактними номерами, то краще вибрати модель з 2 SIM-картами. В іншому ж випадку – кількість слотів не зіграє переважної ролі.

Однак наявність додаткового слота, навіть якщо в ньому немає гострої необхідності, може виявитися корисною надалі.

Камера

Багато виробників зараз приділяють велику увагу камерам смартфона. Деякі компанії встановлюють більш потужну фронтальну камеру – для любителів селфі.

Інші ж віддають перевагу основному блоку. На багатьох моделях встановлюється здвоєний блок основної камери, а деякі смартфони отримують по 3-4 пристрої на задній панелі. Любителям зйомки і якісних фото краще звертати увагу саме на такі моделі.

Параметри продуктивності

Продуктивність смартфона залежить від процесора, який у ньому встановлений. Звертати увагу на цей аспект варто тим, хто вважає за краще встановлювати велику кількість різних додатків. Особливо продуктивність важлива геймерам.

Якщо ж смартфон використовується виключно для дзвінків і неактивного серфінгу в Інтернеті, то низька продуктивність не буде сильно відчуватися.

Дизайн і виробник

Ці параметри дуже суб’єктивні.

Вибирати смартфон за кольором і формою – не дуже об’єктивно. Набагато важливіше, звернути увагу на параметри, які наведені вище.

Що стосується виробника, то надійніші моделі відомих компаній, які зарекомендували себе на ринку. Їхні смартфони, зазвичай, отримують якісні та популярні деталі “заліза”, що дає надію на більш тривалий термін можливої експлуатації гаджета.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я