Уявити смартфон у 2023 році без Телеграма неможливо. Для багатьох це не тільки один із найбільш просунутих способів спілкування, а й джерело невичерпних новин. Однак далеко не всі знають, скільки корисного приховує в собі додаток Павла Дурова. Це хмарний пароль, який дає змогу убезпечити обліковий запис, надсилання беззвучних повідомлень, налаштування розкладу, пересилання фотографій без стиснення і маскування прев’ю картинок. І це тільки частина корисних функцій і можливостей месенджера, які обов’язково треба спробувати.
Напевно ви неодноразово чули, як легко крадуть облікові записи від Телеграма. Навіть за наявності підтвердження через код у СМС-повідомленні акаунти відводяться зловмисниками. Але можна убезпечити себе, встановивши спеціальний хмарний пароль. На додаток до вашого номера телефону і коду-підтвердження під час входу в Телеграм треба буде ввести ще й його. Ось як налаштовується хмарний пароль:
Є в Телеграмі ще одна крута функція. Вона дає змогу надсилати беззвучні повідомлення адресату. Під час їхнього використання повідомлення з’являється в чаті та приходить сповіщення. Але ні звуку, ні вібрації не буде:
Крім беззвучного надсилання, в Телеграмі передбачено і планування повідомлень. Дуже зручна функція, якщо вам треба комусь про щось нагадати, і при цьому ви самі боїтеся забути про це. Відразу ж ввели текст, запланували на зручний час, і повідомлення піде, незалежно від того, чи буде смартфон у мережі:
Редактором фото в Телеграмі вас навряд чи можна здивувати. Але не забувайте, що редактор відео теж нікуди не подівся. Зацініть, як він працює:
Дуже часто через Телеграм ми перекидаємо одне одному посилання на YouTube. Зазвичай це виглядає так: ви заходите на Ютуб, знаходите потрібне відео, копіюєте посилання на нього, вставляєте в чат і відправляєте. Складно. Дивіться, як можна це зробити набагато швидше:
На відміну від Ватсапа Телеграм хоч і стискає файли під час надсилання, але робить це не так агресивно. Проте іноді треба відправити фото у вихідній якості. Робиться це так:
Іноді під час надсилання фотографій необхідно зробити адресату сюрприз і приховати прев’ю, щоб людина обов’язково відкрила зображення. У Телеграмі це теж можна зробити:
Зі зростанням кількості користувачів у Телеграмі пропорційно збільшилася кількість спаму і запрошень у всякі ліві групи. Але можна заборонити їх раз і назавжди:
Якщо на додаток до коду-паролю від екрана блокування Айфона ви хочете захистити Телеграм окремим пін-кодом, то це можна зробити дуже просто з налаштувань месенджера:
Напевно ви знаєте, що розробники всіх застосунків, які перебувають в App Store, зобов’язані з усіх внутрішніх покупок платити комісію Apple. Щоб не втрачати в грошах, багато хто з них просто підвищує ціну на суму комісії. Саме так і зробили в Телеграмі з підпискою Telegram Premium. Але є дуже простий спосіб, щоб заощадити:
Любителі мобільних пристроїв чекають чергових флагманських смартфонів, і на черзі апарати Samsung Galaxy S. Їхня…
Google випустила безкоштовний застосунок чат-бота Gemini для користувачів iPhone - тепер його можна завантажити в…
Чесно кажучи, я теж час від часу беру телефон у ліжко, хоча знаю, що це…
Компанія 01.ai представила нову модель ШІ Yi-Lightning, схожу з GPT-4. Для навчання моделі використовувалося 2000…
Стартап OpenAI офіційно оголосив про вихід загальнодоступної версії застосунку ChatGPT для користувачів ПК під управлінням…
Надійний інсайдер під ніком OnLeaks опублікував серію деталізованих зображень ще не анонсованого смартфона. Крім того,…