Уявити смартфон у 2023 році без Телеграма неможливо. Для багатьох це не тільки один із найбільш просунутих способів спілкування, а й джерело невичерпних новин. Однак далеко не всі знають, скільки корисного приховує в собі додаток Павла Дурова. Це хмарний пароль, який дає змогу убезпечити обліковий запис, надсилання беззвучних повідомлень, налаштування розкладу, пересилання фотографій без стиснення і маскування прев’ю картинок. І це тільки частина корисних функцій і можливостей месенджера, які обов’язково треба спробувати.
Напевно ви неодноразово чули, як легко крадуть облікові записи від Телеграма. Навіть за наявності підтвердження через код у СМС-повідомленні акаунти відводяться зловмисниками. Але можна убезпечити себе, встановивши спеціальний хмарний пароль. На додаток до вашого номера телефону і коду-підтвердження під час входу в Телеграм треба буде ввести ще й його. Ось як налаштовується хмарний пароль:
Є в Телеграмі ще одна крута функція. Вона дає змогу надсилати беззвучні повідомлення адресату. Під час їхнього використання повідомлення з’являється в чаті та приходить сповіщення. Але ні звуку, ні вібрації не буде:
Крім беззвучного надсилання, в Телеграмі передбачено і планування повідомлень. Дуже зручна функція, якщо вам треба комусь про щось нагадати, і при цьому ви самі боїтеся забути про це. Відразу ж ввели текст, запланували на зручний час, і повідомлення піде, незалежно від того, чи буде смартфон у мережі:
Редактором фото в Телеграмі вас навряд чи можна здивувати. Але не забувайте, що редактор відео теж нікуди не подівся. Зацініть, як він працює:
Дуже часто через Телеграм ми перекидаємо одне одному посилання на YouTube. Зазвичай це виглядає так: ви заходите на Ютуб, знаходите потрібне відео, копіюєте посилання на нього, вставляєте в чат і відправляєте. Складно. Дивіться, як можна це зробити набагато швидше:
На відміну від Ватсапа Телеграм хоч і стискає файли під час надсилання, але робить це не так агресивно. Проте іноді треба відправити фото у вихідній якості. Робиться це так:
Іноді під час надсилання фотографій необхідно зробити адресату сюрприз і приховати прев’ю, щоб людина обов’язково відкрила зображення. У Телеграмі це теж можна зробити:
Зі зростанням кількості користувачів у Телеграмі пропорційно збільшилася кількість спаму і запрошень у всякі ліві групи. Але можна заборонити їх раз і назавжди:
Якщо на додаток до коду-паролю від екрана блокування Айфона ви хочете захистити Телеграм окремим пін-кодом, то це можна зробити дуже просто з налаштувань месенджера:
Напевно ви знаєте, що розробники всіх застосунків, які перебувають в App Store, зобов’язані з усіх внутрішніх покупок платити комісію Apple. Щоб не втрачати в грошах, багато хто з них просто підвищує ціну на суму комісії. Саме так і зробили в Телеграмі з підпискою Telegram Premium. Але є дуже простий спосіб, щоб заощадити:
Очікується, що Samsung представить серію Galaxy S25 вже в січні. Імовірно, це станеться 22 січня…
У запеклій конкуренції з Google компанія OpenAI зняла обмеження на доступ до ChatGPT Search для…
The Wall Street Journal стверджує, що ця модель не буде дорожчою за iPhone 17 Pro…
Нове опитування фахівців з компанії SellCell показує, що більшість функцій Apple Intelligence не несуть ніякої…
Ілон Маск підтвердив, що його команда соціальної мережі X (Twitter) працює над створенням фірмового сервісу…
Компанія Apple готує до виходу Macbook монструозних розмірів. Про це пише MacRumors. Що відомо Згідно…