Названо 5 налаштувань нового смартфона, які допомагають йому працювати краще

Реклама

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 3 хв.

Спростити і поліпшити роботу нового телефону можна за допомогою правильних налаштувань. Розповімо про 5 налаштувань смартфона, які необхідно виконати відразу після купівлі гаджета.

Вимкнути роботу додатків у фоновому режимі

Багато попередньо встановлених розробником додатків працюють у фоновому режимі – вони автоматично запускаються під час увімкнення смартфона і працюють у фоні, навіть якщо власник їх не відкриває. Якщо такі додатки не вдалося видалити (наприклад, така функція просто недоступна) або програма потрібна, але буде використовуватися рідко, то допоможе вимкнення роботи у фоновому режимі.

Реклама

Щоб заборонити додатку працювати у фоновому режимі, навантажуючи смартфон і споживаючи заряд батареї, необхідно виконати такі дії:

  • Увійти в розділ “Додатки” в налаштуваннях телефону.
  • Відкрити пункт “Додатки з автозапуском”, якщо такий є, і деактивувати повзунки навпроти програм, які не повинні працювати у фоні.
  • Якщо цього пункту немає, то необхідно вручну по черзі пройтися всіма попередньо встановленими додатками і в меню кожного з них у розділі “Використання батареї” деактивувати повзунок поруч із рядком “Дозволити роботу у фоновому режимі”.

Тут же рекомендується вимкнути пункт “Дозволити автоматичний запуск”, щоб застосунок не запускався після перезавантаження телефону і не навантажував його.

Видалити попередньо встановлені додатки

Багато виробників зловживають попереднім встановленням занадто великої кількості додатків – багатьма з них власник ніколи не користуватиметься, а частина і зовсім може не працювати в Росії. Ба більше, ці програми уповільнюють роботу пристрою, займають внутрішню пам’ять і витрачають заряд батареї.

Після купівлі телефону варто перейти в розділ “Додатки” і перегорнути його список – будь-які рідні програми, які користувачеві не потрібні, необхідно видалити, тим самим додатково очистивши пам’ять смартфона. На жаль, не завжди розробник залишає таку можливість, тому деякі додатки можна тільки “Зупинити”, що тимчасово знизить навантаження на телефон.

Оновити ПЗ телефону

Новий смартфон міг довгий час перебувати в магазині, через що на ньому не будуть встановлені свіжі версії програмного забезпечення. Тому зробити це необхідно самостійно наступним чином:

  • Відкрити налаштування телефону.
  • Знайти розділ “Оновлення ПЗ”.
  • Перевірити наявність свіжої версії.
  • Натиснути на дію “Встановити” і дочекатися закінчення встановлення, після чого перезавантажити телефон, якщо це не відбулося автоматично.

Зменшити тривалість анімації

На слабких телефонах після купівлі варто зменшити тривалість анімацій, щоб знизити навантаження на пристрій і прискорити відкриття додатків. Зробити це можна в режимі розробника – увійти в нього нескладно, а на гарантію чи роботу телефона це ніяк не вплине.

Для активації режиму розробника необхідно в розділі “Про телефон” знайти рядок “Номер збірки”. Далі знадобиться натиснути на нього 5-7 разів, поки внизу не з’явиться напис про те, що користувач став розробником. Після активації в налаштуваннях (у розділі “Розширені” або “Додаткові налаштування”) з’явиться розділ “Для розробників”. У ньому потрібно виконати таке:

  • Знайти розділ “Отрисовка”.
  • У пунктах “Анімація вікон”, “Анімація переходів” і “Тривалість анімації” виставити значення 0,5х або відключити зовсім, якщо новий смартфон дуже бюджетний.

Обмежити пошук мереж Wi-Fi

Зробити так, щоб новий телефон повільніше розряджався, можна в тому ж розділі для розробників. У ньому необхідно знайти пункт “Обмежити пошук мереж Wi-Fi” – ця функція дає змогу обмежити кількість разів, коли додатки можуть сканувати наявність Wi-Fi-мереж для визначення місця розташування, якщо вони роблять це надто часто.

Поруч із рядком потрібної опції необхідно активувати повзунок, щоб вона запрацювала. На функціонал програм це ніяк не вплине, зате заощадить заряд батареї. Важливо, що ця функція може відключатися після перезавантаження, тому її може знадобитися вмикати заново.

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ