Статті

Чи є переваги у смартфонів зі знімним акумулятором і чому вони зникли з ринку

Share
Час читання: 2 хв.

Розглянемо недоліки смартфонів зі знімними акумуляторами і пояснимо, чому вони так рідко зустрічаються.

Раніше люди віддавали перевагу телефонам зі знімними акумуляторами, але з появою iPhone ситуація змінилася. Деякі виробники Android, як і раніше, пропонують пристрої зі знімними акумуляторами, але знайти їх стало складніше. Виникає питання, чому люди перестали користуватися цією корисною функцією?

Смартфони стають дедалі тоншими

Смартфони стають дедалі тоншими та легшими, оскільки їхні розміри зменшуються на кілька міліметрів. Незнімний акумулятор не має додаткової кришки, що робить телефон легшим.

Незнімні акумулятори зазвичай тонші за ті, які мають знімний акумулятор. Крім того, цей тип акумулятора зручніший, якщо вам потрібна додаткова електроніка або акумулятор із більшою ємністю.

Захист від води в тренді

Смартфони з незнімними задніми кришками гірше захищені від води та пилу. Якщо кришка не закрита належним чином, вона може бути пошкоджена, що призведе до потрапляння всередину води і пилу. Водонепроникність і пилозахищеність – це чудова характеристика, без якої пристрій стає невигідним.

Преміальний дизайн

За наявності в смартфоні знімного акумулятора змінюється конструкція і матеріали пристрою. Як правило, він стає товщим, тому замість металу або скла використовуються дешевші матеріали, такі як пластик. У недорогих телефонах, як і раніше, використовується пластик, але багато хто вважає його занадто дорогим.

Смартфони “живуть” недовго

Дослідження показали, що технологічно підковані люди оновлюють свої мобільні телефони кожні 1-1,5 року, тоді як середньостатистичний користувач зазвичай користується ними близько 4 років. Протягом цього часу акумулятор не потребує регулярного підзаряджання і розряджається лише періодично. Якщо ви використовуєте телефон протягом усього цього часу, то заміна акумулятора не буде потрібна.

Чи є ще смартфони зі знімним акумулятором?

Знімні акумулятори частіше трапляються в бюджетних смартфонах порівняно з їхніми дорожчими аналогами і, як правило, більш доступні за ціною.

Itel A49

Itel A49 – це бюджетний телефон із потужним акумулятором ємністю 4000 мАг і чипсетом Unisoc SC9832E. Він оснащений 2 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ вбудованої пам’яті. 6,6-дюймова TN-панель має роздільну здатність 1612×720 пікселів.

Компанія-виробник заявляє, що Itel A49 є водонепроникним, пило- та ударостійким пристроєм, однак жодних доказів на користь цих заяв немає – залишається лише вірити їм. Акумулятор можна виймати.

Nokia C20

Цей доступний смартфон оснащений знімним акумулятором ємністю 3 000 мАг. Він працює на базі процесора Unisoc SC9863A, має 2 ГБ оперативної та 16 ГБ вбудованої пам’яті. Фронтальна і тилова камери мають роздільну здатність 5 Мп, а тилова камера оснащена спалахом – відмінна характеристика для своєї ціни.

Nokia C20 оснащений 6,5-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю 1600×720 пікселів, що часто зустрічається в бюджетних телефонах. Він також має сумісне підключення до мережі 4G LTE.

ZTE Blade A3 NFC (2020)

Цей простий телефон оснащений потужним акумулятором ємністю 2600 мАг і процесором Unisoc SC9832E. Крім того, він оснащений 1 ГБ оперативної пам’яті, 32 ГБ вбудованої пам’яті та чипом NFC.

Телефон оснащений 5,45-дюймовим екраном з роздільною здатністю 1440×720 пікселів. Основна камера має роздільну здатність 8 Мп, а фронтальна – 5 Мп. Він тонкий і легкий, важить лише 160 г, а його товщина становить 9,5 мм.

Лужна Софія

Глибокі знання та досвід Софії у сфері технічної підтримки зробили її надійним помічником у вирішенні проблем, а пристрасть до технологій спонукала її ділитися своїми знаннями з іншими за допомогою свого контенту. Як людина, яка щодня працює над усуненням проблем і навчає своїх користувачів користуватися всіма доступними інструментами, маючи лише обліковий запис Google, її висвітлення новин, як правило, зосереджене на наданні читачам більш зручної для користувача точки зору та деяких менш відомих цікавинок на цю тему.

Опублікував
Лужна Софія
  • Останні записи

    Що робити, якщо не отримали обіцяні гроші від держави

    З 1 грудня в Україні стартувала нова програма державної підтримки, яка передбачає виплату 1000 гривень.…

    22.12.2024

    Apple випускає екстрене оновлення iOS 18.2.1 для iPhone

    Портал MacRumors повідомляє, що Apple проводить внутрішнє тестування iOS 18.2.1. Про це свідчать логи відвідування…

    22.12.2024

    Розумні годинники можуть завдати шкоди: нове дослідження

    Носіння розумного годинника може нести потенційну шкоду для здоров’я, як свідчить нове дослідження. Вчені виявили,…

    22.12.2024

    Кінець оновлень для старих iPhone: коли це станеться

    Оскільки Apple все ще поширює оновлення на базі iOS 18 і робитиме це ще кілька…

    22.12.2024

    Неочевидні причини уповільнення інтернету: що слід перевірити

    Багато хто з нас хоча б раз стикався з труднощами при підключенні до Інтернету, коли…

    22.12.2024

    Rockstar готує сюрприз: трейлер GTA VI можуть випустити 27 грудня

    У соціальних мережах знову з'явилися припущення про швидкий реліз нового трейлера Grand Theft Auto VI.…

    22.12.2024