Названі п’ять “секретних” функцій Viber

ПРОДОВЖЕННЯ ПІСЛЯ РЕКЛАМИ

Попри зростання популярності месенджера Telegram, в Україні Viber продовжує утримувати звання самого популярного сервісу обміну миттєвими повідомленнями. Додаток має кілька корисних функцій, які зроблять використання Viber більш комфортним. Про них ми і поговоримо далі.

Перша функція – двостороннє шифрування чатів. Месенджер захищає користувачів двостороннім верифікованим шифруванням, в результаті чого доступу до бесіди не можуть отримати сторонні. Для використання функції потрібно верифікувати контакт, відправивши код співрозмовнику. Якщо два користувачі отримують однаковий код, їх листування починає шифруватися.

Наступна функція Viber – приватні чати. Користувач може приховати чат і дозволити доступ до нього тільки після введення придуманого пароля. Зробити це можна окремо для кожного діалогу в месенджері.

У Viber є досить цікава функція, яка дає можливість користувачам самостійно створювати стікери за допомогою вбудованого редактора. З його допомогою ви можете створити власні стікери і зробити їх доступними для всіх 800 млн абонентів сервісу обміну миттєвими повідомленнями.

Сучасні месенджери почали споживати багато енергії, що позначається на часі автономної роботи смартфона. Крім того, вони займають дуже багато місця у внутрішній пам’яті. Розв’язати обидві проблеми можна самостійно.

Питання великого простору вирішується відключенням автоматичного збереження відеоматеріалів і фотографій в галерею. Робиться все це через настройки месенджера в розділі «Дані та мультимедіа». Для економії енергії слід в налаштуваннях деактивувати функцію «Завжди на зв’язку».

Нарешті, остання фішка Viber – інтегрований перекладач. Працює він на базі Google Translate. Він дозволяє швидко переводити повідомлення, написані іноземними мовами, і навпаки.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, будь ласка, повідомте нас, виділивши цей текст і торкнувшись вибраного тексту.