Негативний вплив чохла на смартфон: топ-3 причини регулярно його знімати

ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ

Час читання: 2 хв.

Чохли безперечно мають важливу роль і захищають телефон від різних зовнішніх впливів. Однак, попри всю їхню корисність, – чохли можуть завдати і шкоди.

Реклама

Засмічення

Найбільше до цього схильні телефони, “одягнені” в силіконові та пластмасові чохли. Вони ускладнюють повітропотік усередині, через що під чохлом накопичується багато різного дрібного пилу, який може забитися в мікрофон або роз’єми під зарядку і навушники, а також під кнопки регулювання гучності і блокування.

Для того щоб уникнути подібного, слід регулярно знімати чохол і акуратно очищати роз’єми та кнопки.

Перегрів

Як було сказано вище – під чохлом відсутня належна вентиляція, через що теплу, що виходить від батареї, нікуди діватися.

Через те, що жар, який віддається смартфоном і отримується ззовні, нікуди не йде – він залишається під чохлом і поступово дуже погано позначається на працездатності пристрою.

Для запобігання псуванню телефону і його комплектуючих, слід періодично знімати чохол, особливо в моменти максимального нагріву.

Бактерії

Відсутність вентиляції також призводить до того, що під чохлом розвиваються і скупчуються бактерії.

Причини появи та розвитку бактерій:

  • Скупчення конденсату між смартфоном та чохлом. Конденсат може з’явитися після того, як власник телефону тривалий час був на холоді, а після цього зайшов у тепле приміщення. Крім того, що це викликає окислення матеріалу пристрою, він створює сприятливі умови для розвитку багатьох бактерій.
  • Як правило, телефон власника завжди із собою. За цілий день девайс може побувати на безлічі різних поверхонь (від робочого столу до санвузла будинку або в будь-якому громадському місці) з невідомим ступенем чистоти, з яких мікроби можуть спокійно перескочити на пристрій. Крім цього, за наявності на смартфоні чохла – мікроби на ньому розвиваються набагато активніше, а статистика показує, що на силіконових та пластикових чохлах концентрація вища на 7% порівняно з девайсом без нього, а на шкіряних – на 17%.
  • Надсилання телефону іншим людям. Чим займалася людина, коли вона мила останній раз руки — користувачеві смартфона залишається тільки здогадуватися, а на чохлах мікроби розвиваються в рази швидше.

Для того, щоб уникнути розвитку такої кількості бактерій, телефон і його чохол слід протирати спиртовими серветками щонайменше раз на тиждень.

Чохли відіграють роль захисту смартфона, проте іноді вони можуть зіграти з власником злий жарт. Для запобігання негативним наслідкам від використання цього аксесуара необхідно регулярно очищати і провітрювати як пристрій, так і його «одяг».

Реклама

Вас також можуть зацікавити новини:

Не пропустіть

СВІЖІ НОВИНИ